fit.pl mobile logo

Co kupić na prezent na 40 urodziny dla fana aktywności fizycznych?

Zbliżają się 40 urodziny Twojego bliskiego i poszukujesz prezentu na tę okazję? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ w tym wpisie postaramy się jak najlepiej doradzić Ci w kwestii wyboru prezentu na 40 urodziny. Skupimy się na solenizancie, który jest fanem aktywności fizycznych. Z pewnością nie będzie nudno i znajdziemy coś idealnego, aby wywołać uśmiech na jego twarzy i sprawić, że zyska nowe, barwne wspomnienia. Dzięki Tobie będzie miał okazję przeżyć coś niezapomnianego i odkryć nową pasję, która być może zostanie z nim na dłużej.

 

Prezent na 40 urodziny dla osoby aktywnej

W przygotowaniu propozycji na prezent na 40 urodziny pomógł nam Prezentmarzeń, który specjalizuje się w dziedzinie spełniania marzeń. Wszystkie prezentowe inspiracje dla 40-latka znajdziecie pod tym linkiem: https://prezentmarzen.com/40-te-urodziny/. Spośród nich wybraliśmy kilka, które naszym zdaniem są najciekawsze i mogą wpasować się w gusta fana aktywności fizycznych, który obchodzi niebawem 40 urodziny. Nigdy nie jest za późno na realizowanie swoich pragnień, a zdobywanie nowych doświadczeń czyni nas bogatymi bardziej niż pieniądze. Być może dzięki temu prezentowi, Wasz bliski odnajdzie zupełnie nową pasję i zacznie się w niej realizować. Vouchery ważne są aż przez 365 dni od daty zakupu, dlatego z pewnością obdarowany wybierze odpowiedni dla siebie termin, aby móc przeżyć niezapomnianą przygodę.

Co kupić na prezent dla 40-latka?

Zacznijmy od najbardziej ekstremalnych atrakcji, a naszym zdaniem należą do nich przede wszystkim prezenty z kategorii W powietrzu. Znajdziecie wśród nich prezenty dla najodważniejszych 40-latków, którzy nie boją się nowych wyzwań i do szczęścia potrzebna im duża dawka adrenaliny. Na początek totalny bestseller - skok ze spadochronem. Jest to skok z 4000 metrów w tandemie z doświadczonym instruktorem. Przez pierwsze 2500 metrów uczestnik doświadcza swobodnego spadania, po czym następuje otwarcie czaszy spadochronu i rozpoczyna się szybowanie. Będzie to niesamowite przeżycie i okazja do zobaczenia wspaniałych widoków z niecodziennej perspektywy. Kolejną atrakcją, którą miłośnicy wrażeń uważają za ulubioną, jest skok na bungee lub jego alternatywa - dream jump.

Jaki prezent kupić 40-latkowi?

Twój bliski jest fanem motoryzacji? Świetnie się składa, ponieważ Prezentmarzeń właśnie dla miłośników szybkiej jazdy, przygotował osobną kategorię o nazwie Za kierownicą. Znajdziecie tu przejazdy po torze sportowymi autami i bolidami, takimi jak: jazda Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, KTM X-BOW, Subaru Impreza, Nissan GT-R, Chevrolet Camaro. Będzie to niezapomniana przygoda, podczas której osoba obdarowana przejedzie się swoim wymarzonym autem i pozna jego możliwości.

Miłośnikom jazdy terenowej polecamy natomiast jazdę off road po wymagającej trasie, pełnej stromych zjazdów i podjazdów, błota i przeszkód. Atrakcja ta jest całoroczna, a im gorsza pogoda, tym większa adrenalina. Jeśli Twój bliski jest pasjonatem zarówno motoryzacji, jak i militariów, w ofercie Prezentmarzeń dostępne są także vouchery umożliwiające przejażdżkę pojazdem militarnym. Znajdzie się tam gąsienicowa haubica samobieżna, czołg, ciężarówka wojskowa czy ciągnik artyleryjski.

Aktywny prezent na 40 urodziny

Sporty wodne od zawsze były pasją Twojego bliskiego, a teraz zbliżają się jego urodziny? Wodne atrakcje już na Was czekają. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki, ale my stawiamy głównie na oryginalność. Prezent powinien zaskoczyć i sprawić radość obdarowanemu, a także być wyrazem uczuć, docenienia bliskiej nam osoby. Nietuzinkową atrakcją wśród wodnych voucherów jest zdecydowanie flyboard. Są to odrzutowe buty, które zakłada uczestnik i dzięki nim unosi się na wysokości nawet 10 metrów! Jest to ekstremalny sport wodny, który dostarczy dużej dawki adrenaliny, a jednocześnie będzie świetną zabawą. Alternatywną opcją jest także wodny jetpack - odrzutowy plecak, który na podobnej zasadzie sprawi, że osoba obdarowana będzie mogła unosić się nad wodą. Już dziś zakup voucher i… ahoj, przygodo!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl