fit.pl mobile logo

Czy Skrill to bezpieczna metoda płatności za zakupy?

Większość z nas chociaż raz w życiu robiła jakiekolwiek zakupy, które wymagały płatności online. O ile spora część tej większości jest zaznajomiona z płatnością bezpośrednio z karty czy poprzez systemy pokroju PayPala, Skrill jest wciąż dość nową technologią w Polsce, która dopiero rozwija swoje skrzydła i szybko znajduje coraz większe grono zwolenników. Czym wyróżnia się ta metoda płatności i co musimy zrobić, aby móc z niej skorzystać? Gdzie w szczególności warto jest mieć Skrill pod ręką?

Czym jest i jak działa Skrill?

Granie u bukmacherów, zakupy online i korzystanie z usług cyfrowych staje się coraz bardziej popularną praktyką.  Nie można jednak sprawnie poruszać się po płatnych obszarach sieci ani płacić za zakupy, jeżeli nie mamy metody płatności, na której możemy polegać. Jeżeli szukamy właśnie czegoś dla siebie, a najbardziej znane platformy nam nie odpowiadają, warto zwrócić uwagę na Skrill.  Ta forma płatności na świecie jest bardzo popularna, jednak u nas nadal mocno konkuruje z bardziej powszechnym PayPalem. Ma ona jednak jedną, bardzo dużą zaletę – Skrill nie pobiera prowizji od wykonywanych transakcji. Użytkownik ma również zapewniony gwarantowany zwrot wszystkich środków w sytuacji, gdy zostanie wykryte wykorzystanie konta przez osoby niepowołane. Aby zdobyć więcej informacji i lepiej zorientować się, czy ta forma transferu pieniędzy nam odpowiada – zobacz tutaj

Pieniądze na koncie bez czekania

Innym atutem platformy jest fakt, że pieniądze są przelewane natychmiastowo, co ma wielkie znaczenie w przypadku szczególnie korzystnych ofert na wydarzenia sportowe – kursy w końcu potrafią zmieniać się bardzo szybko. Korzystając z platformy Skrill mamy więc możliwość natychmiastowego obrotu własnymi środkami w internecie, niezależnie od tego, w jaki sposób chcemy je wydać. W przypadku zakładów bukmacher z Skrill w przyszłości zyska także pewność, że dzięki błyskawicznym transferom uzyska proste przełożenie na podwyższenie stawek potencjalnych zakładów i pozyskanie nowych klientów.

Skrill w zakładach bukmacherskich

Postępując odpowiedzialnie, mamy szansę, że nasze przyszłe wygrane trafią bezpiecznie do naszych rąk, a my będziemy mogli nadal obstawiać ulubione mecze piłki nożnej, koszykówkę czy pływanie. Chociaż Skrill znacznie ułatwia obstawianie zakładów wzajemnych to jednak musimy pamiętać, że to tylko zabawa, która nie powinna stać się sposobem na życie. Warto wyznaczyć sobie granice, które pomogą nam ochronić się przed wpadnięciem w poważne uzależnienie. Niezależnie jednak od tego, czy płatności online chcemy wykorzystać na zakłady, czy na zakupy i inne atrakcje, Skrill zawsze pomoże nam sfinalizować transakcję bezpiecznie i bezproblemowo.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl