fit.pl mobile logo

Designerskie szklanki termiczne z podwójną ścianką nie tylko na ciepłe late czy herbaty, ale i letnie orzeźwiające soki

Szklanki termiczne to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy na dłużej utrzymać temperaturę napoju, bez względu na to, czy jest on gorący czy też schłodzony. Oprócz funkcjonalności naczynia te cechują się eleganckim designem, dlatego mogą być ozdobą każdego stołu.

Na czym polega działanie szklanek termicznych?

Na temat zastosowania szklanek termicznych mówi artykuł: „Szklanki termiczne, czyli idealne rozwiązanie dla zabieganej mamy”. W przeciwieństwie do zwykłego szkła, szkło borokrzemowe, użyte do ich produkcji, jest odporne na nagłe zmiany temperatury i wykazuje właściwości termiczne. Jest ono też znacznie cieńsze, lżejsze i twardsze. To innowacyjne szkło stosowane do serwowania napojów ma podwójne ścianki, pomiędzy którymi znajduje się wolna przestrzeń – dzięki temu działają one jak termos. Gorący napój długo zachowa temperaturę, nie parząc rąk. Z kolei schłodzone trunki nie ogrzeją się od ciepła trzymających szklankę dłoni. Szklanki wykorzystywane są do różnego rodzaju kawy, jak espresso czy latte, a ponadto herbaty, lemoniady, soku, piwa, wina, a nawet mocniejszego alkoholu.

szklanka-termiczna-kufel-piwo

Czy warto kupić szklanki termiczne?

Szklanki termiczne to naczynia, które oprócz swojej podstawowej funkcji, są niezwykle efektowne. Każdy napój wygląda w nich atrakcyjnie. Nowoczesny wygląd sprawia, że mogą one być ozdoba każdego stołu, a design i funkcjonalność zadowolą najbardziej wymagające osoby. Kształt szklanek i ich wyprofilowanie sprawiają, że są wygodne i bezpieczne do przenoszenia, a do tego nie parzą rąk. Są też decydowanie trwalsze od klasycznych szklanek, a ponadto odporne na obicia i zarysowania – jest to więc opłacalna inwestycja. Płyn wygląda jakby był zawieszony w szklance, co daje niesamowity efekt i przyciąga spojrzenia. Szkło termiczne dostępne jest w różnych rozmiarach i kształtach o ciekawym wzornictwie. Wielofunkcyjność szklanek pozwoli na ograniczenie naczyń do różnego rodzaju napojów, a co za tym idzie, oszczędzi miejsce w małej kuchni. To doskonałe uzupełnienie nowoczesnej zastawy stołowej na wszystkie okazje. Naczynia dopełnią aranżację stołu, przyciągając wzrok i zachwycając wyglądem podanych w nich napojów.

Kto doceni szklanki termiczne?

Ten rodzaj naczyń do napojów docenią przede wszystkim osoby zabiegane. Większość z nas nie lubi zimnej kawy, a nie zawsze mamy czas na to, by usiąść i spokojnie wypić napar. Najczęściej kawę czy herbatę pijemy w biegu. Śpiesząc się, łatwo o poparzenie dłoni. Ze szklanką termiczną nam to nie grozi, gdyż nie parzy ona rąk. W upały, schłodzony sok czy lemoniada pozwoli się ochłodzić. Odstawiony na chwilę napój nie podniesie swojej temperatury. Miłośnicy piwa czy zimnego alkoholu będą mogli cieszyć się dłużej chłodnym trunkiem. Zimne napoje podane w takich szklankach w czasie letniego przyjęcia w ogrodzie zachwycą wszystkich gości. Pozwolą na delektowanie się wyjątkowym smakiem i chłodem. Podane w nich warstwowe drinki czy kawy będą prezentowały się niezwykle efektownie.

late-kubek-maleomi

Szklanki termiczne to połączenie elegancji, funkcjonalności i nowoczesności. Są niezwykle trwałe, doskonale się prezentują i można je myć w zmywarce. Napój nie tylko zachowa w nich temperaturę, ale także będzie świetnie smakował.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl