Dr Jola Ignaszewska Kuehbauch już dekadę redaktor naczelną www.fit.pl

Mija 10 lat od czasu, kiedy mam przyjemność i zaszczyt pisać jako Redaktor Naczelna www.fit.pl .Chciałam serdecznie podziekować i cieszę się na dalszą wymianę wspaniałej energii, doświadczeń i dobra, poprzez kontakt z WAMI - mówi dr Jola Ignaszewska Kuehbauch, redaktor naczelna portalu www.fit.pl 
fit.pl
2015-12-17 00:00
Udostępnij


Jolanta Ignaszewska-Kühbauch dr nauk o kulturze fizycznej, mgr rehabilitacji ruchowej (AWF Wrocław), studia podyplomowe z Wychowania Zdrowotnego. Doktorat nostryfikowany na Uniwersytecie w Innsbrucku w Austrii.

Międzynarodowy prezenter, instruktor i szkoleniowiec fitness, wellness i zdrowie. Trener "Szkoły kręgosłupa", Fitball Master Trainer, absolwentka szkoleń Body&Mind Lucii Schmidt, Body Art. Roberta Steinbachera i The Pilates Coach Juliany Afram oraz prekursorka szkoleń z tego zakresu w Polsce. Autorka programu "Prozdrowotny klub fitness" i konsultant klubów w Polsce i Austrii. Były pracownik naukowy i wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalista rehabilitacji, korekcji wad postawy i promocji zdrowia. Stała współpraca z polską edycją fachowego czasopisma branży fitness Body Life (liczne artykuły, wykłady i warsztaty), Lady Fitness, Solarium i fitness, Golf, Pielegniarka i położna, Vienna International Magazine. Zrzeszona w Stowarzyszeniu "Dziennikarze dla zdrowia". Przedstawiciel i welness ekspert Premium SPA resorts. Entuzjastka zdrowego ruchu, instruktor tańca towarzyskiego i narciarstwa.

- Nieśmy radość z wykonywania ruchu i uczmy radości obcowania ze swoim ciałem innych. To przesłanie towarzyszy mojej pracy i przesyłam je dalej do wszystkich, którzy uczą i kochają ruch - podkreśla na każdym kroku dr Jola.

Dr Jola jako pierwsza pokazała ćwiczenia z piłkami fitball i niekonwencjonalne podejście do lekcji ZDROWY kręgosłup dobre 20lat temu, w programie TV Marioli Bojarskiej, a potem na I konwencji Harmonia w Szczecinie jako SPINE fit.

- Cieszę się, że zainteresowanie piłkami poszło dalej i kolorowe kule zadomowiły się na dobre w wielu polskich klubach fitness, na salach gimnastycznych szkół, przedszkoli, w gabinetach fizjoterapii i rehabilitacji oraz klubach sportowych – wymienia doktor Jolanta Ignaszewska-Kühbauch.Dokładnie 10 lat temu doktor Jola zgodziła się zostać redaktor naczelną portalu www.fit.pl.. To był wielki zaszczyt, że tak utytyłowana i rozpoznawalna osoba, zgodziła się stanąć na czele redakcji portalu. Mamy nadzieję na kolejne 10 lat owocnej współpracy!