Justin Bieber, Miley Cyrus i Selena Gomez preferują zdrowe odżywianie i aktywny wypoczynek
fit.pl
2011-06-01 00:00
Udostępnij
Fit dzieciaki z  show biznesu
selena-gomez tekstMłode pokolenie celebrytów zza oceanów prowadzi zdrowszy i aktywniejszy tryb życia, niż ich starsze koleżanki i koledzy po fachu. Dzieciaki są bardziej świadome zagrożeń jakie wynikają z biernego trybu życia i kalorycznego jedzenia! Idole współczesnych nastolatków przekonują swoich fanów, żeby ich w tym naśladowali.

 

Justin Bieber – kanadyjski piosenkarz nie jada fast foodów i nie pija napojów gazowanych. Dzięki temu 17-latek wygląda normalnie, a nie jak większość jego rówieśników. Bieber ma kilku bardzo otyłych kolegów, którym współczuje tak dużej wagi, uniemożliwiającej im nawet sprawne chodzenie. Kaloryczne posiłki zastąpił sałatkami ze świeżych warzyw, a colę i inne tego typu napoje zamienił na wodę i świeżo wyciskane soki. Nic dziwnego, że chłopaka rozpiera energia!

Miley Cyrus - gwiazda serialu Hannah Montana bardzo dba o swoją wagę, wygląd i kondycję. Współpracuje z dietetykiem i trenerem fitness. Cyrus ma zbilansowaną dietę. Może nawet pozwolić sobie na coś słodkiego od czasu do czasu.Gwiazda chętnie chodzi na aerobik i zajęcia na siłwoni.

Suri – córka Kate Holmes i Toma Crusa nie zna smaku czerwonego mięsa. Rodzice karmią ją za to kawiorem, krewetkami, homarami, rakami, ślimakami i innymi wykwintnymi smakołykami. Dziewczynka nie jada też białego pieczywa, majonezu i makaronu, a z mamą chodzi na tai-chi.

Selena Gomez - amerykańska gwiazdka ograniczyła słodycze, którymi się opychała między posiłkami. Od kiedy jada zdrowe przekąski, nie ma problemów z cerą. Wcześniej wizażystki musiały jej nakładać grubą warstwę podkładu, żeby ukryć pryszcze.

Młoda piosenkarka i aktorka uwielbia każdą formę aktywności, którą można uprawiać na świeżym powietrzu. Dziewczyna nawet umawia się na aktywne randki. Wspólnie ze swoim chłopakiem jeździ na rolkach, deskorolce, rowerze, gra w tenisa, a nawet w kosza.

www.fit.pl