fit.pl mobile logo

FIT Weekend znów wraca do formy

Pierwsza edycja FIT Weekendu, czyli multisportowego wydarzenia połączonego z targami zdecydowanie okrzyknięta została jako święto zdrowego i aktywnego stylu życia

W Targach Kielce spotkało się blisko 6 tysięcy miłośników kulturystyki, fitnessu, muaythai, pole dance czy MMA. Potwierdziły się zapowiedzi - było to największe wydarzenie tego rodzaju w południowej części Polski. Kolejna edycja odbędzie się od 21 do 23 kwietnia 2017.

FIT Weekend zapowiada się intensywnie, głośno i angażująco. Zarówno zapaleni miłością do sportu, jak i poszukujący motywacji do aktywnego trybu życia znajdą tu coś dla siebie. Obok prestiżowych zawodów sportowych FIT Weekend to również strefa targowa, gdzie w ubiegłej edycji można było spotkać czołowe marki zajmujące się rynkiem odżywek, suplementów, odzieży sportowej, akcesoriów sportowych, etc.

Kielce stolicą kulturystyki?

Głównym punktem FIT Weekendu 2017 będą Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce oraz Mistrzostwa Polski Fitness. W ciągu dwóch dni minionej edycji mistrzostw zaprezentowało się ponad 130 zawodników, z których wyłonieni zostaną najlepsi w kilku kategoriach: od kulturystyki klasycznej, przez plażową aż po fitness bikini. Nie zabraknie również Pucharu Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym.

Jeszcze więcej POLE DANCE

W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbył się Puchar Polski Pole Dance Show oraz Zawody Pole Dance EXOTIC Show. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności przyciągną ogromną publiczność. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia zawodów sala OMEGA była wypełniona po brzegi. Dzięki Targom Kielce i My Way Pole Dance Studio mogliśmy podziwiać zmagania blisko 60 pole dancerów z całej Polski, którzy walczyli o tytuł najlepszego. Już wiadomo, że kolejna edycja wydarzenia będzie jeszcze ciekawsza…

targi-kielce1

Po rozmowach ze Stowarzyszeniem Pole Dance, firmą SUN POLE oraz My Way Pole Dance Studio wynika, że pole dance będzie jeszcze mocniej obecny w programie przyszłorocznej edycji targów FIT Weekend.

Każdy dzień multisportowego święta, tj. od 21 do 23 kwietnia 2017 będzie zawierał osobne wydarzenia skupione wokół tej nowej dyscypliny sportu. Organizatorzy już nie boją się słów, że będzie to największe wydarzenie Pole Dance w Polsce.

W programie między innymi:

 • zawody dla amatorów – zupełna nowość,
 • POLE DANCE SHOW – zawody profesjonalistów,
 • eliminacje do Mistrzostw Świata IPSF,
 • warsztaty pole dance,
 • strefa wystawców.

Oficjalnymi parterami wydarzenia zostali Sun Pole oraz MY WAY pds.

Fitness, workout…

Po raz kolejny targi FIT Weekend odbywają się z mocnym udziałem sieci siłowni Jatomi. Zwiedzający będą mogli liczyć na specjalistyczne porady trenerów, kilka scen z odbywającymi się na żywo ćwiczeniami, gdzie będzie można spróbować swoich sił w różnych rodzajach fitnessu. Ponownie wystąpią również chłopaki specjalizujący się w Street Workoucie. Uwagę przyciągały szczególnie pokazy street workoutu.

targi-kielce3

FIT Weekend 2016:

 • 9 000 metrów kwadratowychpowierzchni wystawienniczej
 • 6 000zwiedzających
 • setkiprofesjonalnych zawodników różnych kategorii sportowych
 • 1600 publikacjiw mediach lokalnych i ogólnopolskich
 • 1,5 miliona zasięguw mediach społecznościowych

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl