fit.pl mobile logo

FIT Weekend znów wraca do formy

Pierwsza edycja FIT Weekendu, czyli multisportowego wydarzenia połączonego z targami zdecydowanie okrzyknięta została jako święto zdrowego i aktywnego stylu życia

W Targach Kielce spotkało się blisko 6 tysięcy miłośników kulturystyki, fitnessu, muaythai, pole dance czy MMA. Potwierdziły się zapowiedzi - było to największe wydarzenie tego rodzaju w południowej części Polski. Kolejna edycja odbędzie się od 21 do 23 kwietnia 2017.

FIT Weekend zapowiada się intensywnie, głośno i angażująco. Zarówno zapaleni miłością do sportu, jak i poszukujący motywacji do aktywnego trybu życia znajdą tu coś dla siebie. Obok prestiżowych zawodów sportowych FIT Weekend to również strefa targowa, gdzie w ubiegłej edycji można było spotkać czołowe marki zajmujące się rynkiem odżywek, suplementów, odzieży sportowej, akcesoriów sportowych, etc.

Kielce stolicą kulturystyki?

Głównym punktem FIT Weekendu 2017 będą Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce oraz Mistrzostwa Polski Fitness. W ciągu dwóch dni minionej edycji mistrzostw zaprezentowało się ponad 130 zawodników, z których wyłonieni zostaną najlepsi w kilku kategoriach: od kulturystyki klasycznej, przez plażową aż po fitness bikini. Nie zabraknie również Pucharu Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym.

Jeszcze więcej POLE DANCE

W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbył się Puchar Polski Pole Dance Show oraz Zawody Pole Dance EXOTIC Show. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności przyciągną ogromną publiczność. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia zawodów sala OMEGA była wypełniona po brzegi. Dzięki Targom Kielce i My Way Pole Dance Studio mogliśmy podziwiać zmagania blisko 60 pole dancerów z całej Polski, którzy walczyli o tytuł najlepszego. Już wiadomo, że kolejna edycja wydarzenia będzie jeszcze ciekawsza…

targi-kielce1

Po rozmowach ze Stowarzyszeniem Pole Dance, firmą SUN POLE oraz My Way Pole Dance Studio wynika, że pole dance będzie jeszcze mocniej obecny w programie przyszłorocznej edycji targów FIT Weekend.

Każdy dzień multisportowego święta, tj. od 21 do 23 kwietnia 2017 będzie zawierał osobne wydarzenia skupione wokół tej nowej dyscypliny sportu. Organizatorzy już nie boją się słów, że będzie to największe wydarzenie Pole Dance w Polsce.

W programie między innymi:

  • zawody dla amatorów – zupełna nowość,
  • POLE DANCE SHOW – zawody profesjonalistów,
  • eliminacje do Mistrzostw Świata IPSF,
  • warsztaty pole dance,
  • strefa wystawców.

Oficjalnymi parterami wydarzenia zostali Sun Pole oraz MY WAY pds.

Fitness, workout…

Po raz kolejny targi FIT Weekend odbywają się z mocnym udziałem sieci siłowni Jatomi. Zwiedzający będą mogli liczyć na specjalistyczne porady trenerów, kilka scen z odbywającymi się na żywo ćwiczeniami, gdzie będzie można spróbować swoich sił w różnych rodzajach fitnessu. Ponownie wystąpią również chłopaki specjalizujący się w Street Workoucie. Uwagę przyciągały szczególnie pokazy street workoutu.

targi-kielce3

FIT Weekend 2016:

  • 9 000 metrów kwadratowychpowierzchni wystawienniczej
  • 6 000zwiedzających
  • setkiprofesjonalnych zawodników różnych kategorii sportowych
  • 1600 publikacjiw mediach lokalnych i ogólnopolskich
  • 1,5 miliona zasięguw mediach społecznościowych

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl