Studio Zdrofit – w Warszawie powstał pierwszy inteligentny klub fitness

Na warszawskim Wilanowie otwarto pierwszy ekskluzywny klub fitness Studio Zdrofit, który wyróżnia się wykorzystaniem najnowszych technologii. Studio opiera się na zaawansowanej sztucznej inteligencji, co podnosi personalizację treningów na zupełnie nowy poziom. Jest to pierwszy klub fitness, który identyfikuje i dostosowuje się do potrzeb klienta.
Aleksandra Załęska
2024-03-28 15:17
Udostępnij
Studio Zdrofit – w Warszawie powstał pierwszy inteligentny klub fitness

Studio Zdrofit wprowadza nowatorski format w portfolio klubów fitness należących do Benefit Systems. Klub oferuje harmonijną kombinację profesjonalnej opieki trenerskiej z kompleksowym treningiem wspieranym przez sztuczną inteligencję. Maszyny automatycznie dostosowują się do celów treningowych, poziomu zaawansowania i parametrów ciała ćwiczących, co sprawia, że trening staje się maksymalnie efektywny, intuicyjny i bezpieczny.

Onboarding w Studiu Zdrofit

Osoby rozpoczynające treningi w Studio Zdrofit mogą skorzystać z pakietu onboardingowego, który obejmuje dwa bezpłatne spotkania z trenerem personalnym. To czas na zapoznanie się z ofertą klubu, diagnozę potrzeb i celów treningowych, przeprowadzenie analizy składu ciała oraz określenie poziomu sprawności fizycznej, a także przygotowanie planu treningowego. Wszystkie te dane są zapisywane w specjalnym komputerze – kiosku. Pierwsze spotkanie to również okazja do zapoznania się z nowoczesnym sprzętem pod okiem trenera personalnego. Po zakończeniu onboardingu klienci Studia będą gotowi do samodzielnego korzystania z obiektu i jego funkcji.

Trening obwodowy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Wyjątkowy koncept Studia Zdrofit to trening obwodowy wspierany przez sztuczną inteligencję. Na początku treningu uczestnicy otrzymują specjalną opaskę, która umożliwia zalogowanie się do systemu kiosku przed rozpoczęciem zajęć. Kiosk automatycznie dostosowuje wszystkie maszyny do indywidualnych cech i potrzeb każdego ćwiczącego, monitoruje czas, intensywność i przebieg treningu oraz prowadzi przez kolejne aktywności na maszynach treningowych. Cały trening trwa zaledwie pół godziny, a jego rezultaty są dostępne w aplikacji.

Przestrzeń klubowa o powierzchni 300 metrów kwadratowych

Klub charakteryzuje się kameralną atmosferą i jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spersonalizowanej oferty lub rozpoczynających swoją przygodę z fitness. Przestrzeń klubu o powierzchni 300 metrów kwadratowych została zaprojektowana w przytulnej, jasnej i nowoczesnej estetyce. Została podzielona na cztery strefy: treningu obwodowego, funkcjonalnego, personalnego i fitnessu. Oprócz nowoczesnego sprzętu do treningu obwodowego, w klubie dostępne są również tradycyjne maszyny cardio i wolne ciężary.

Studio Zdrofit to także pierwsze miejsce w Miasteczku Wilanów, gdzie oferowane są zajęcia z Hot Jogi, czyli jogi wykonywanej w podwyższonej temperaturze, mającej pozytywny wpływ na ciało. W katalogu zajęć grupowych znajdują się również inne popularne zajęcia, takie jak Aerial Joga, pilates czy Tabata.

Studio Zdrofit znajduje się przy ul. Klimczaka 15 w Warszawie i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00 oraz w weekendy od 8:00 do 20:00. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zakupić karnet, który umożliwia również ćwiczenia w pozostałych klubach Zdrofit. Osoby posiadające karnet do sieci Zdrofit mogą również trenować w nowym klubie po dokonaniu odpowiednich formalności. Akceptowane są także Karty MultiSport. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej studiozdrofit.pl.