Sieć Just GYM 17 kwietnia 2024 otworzyła swój 34. klub fitness, działający przez całą dobę, na terenie galerii Starówka, w samym centrum Leszna. Ta nowa strefa fitness ma imponującą powierzchnię ponad 1500 metrów kwadratowych i jest dostępna dla klientów o każdej porze dnia i nocy, co czyni ją jedyną taką siłownią w mieście. Sieć już zapowiada kolejne otwarcia, widząc ogromny potencjał rozwoju zarówno w dużych aglomeracjach, jak i w miastach powiatowych.
Aleksandra Załęska
2024-04-22 12:56
Udostępnij
Nowy klub fitness w Lesznie

"Mieszkańcy średnich miast oczekują tej samej jakości usług i dostępności co mieszkańcy miast wojewódzkich. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Leszna docenią jakość naszego sprzętu oraz dużą przestrzeń treningową podzieloną na strefy, a także fakt, że mogą nas odwiedzać o każdej porze dnia i nocy. Nasze standardy w każdym obiekcie są najwyższe z możliwych" - mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu Just GYM.

Nowa lokalizacja klubu znajduje się w samym sercu miasta, w nowo powstałej galerii Starówka. Choć sama galeria nie jest jeszcze w pełni gotowa, klub Just GYM ruszył zgodnie z planem 17 kwietnia. Ten rok to dla sieci bardzo intensywny okres rozwoju, gdyż otwarcie nowego obiektu w Lesznie jest już trzecim otwarciem w tym roku (po Lublinie i Lubinie), a już za tydzień, 25 kwietnia, planowane jest otwarcie czwartej lokalizacji - tym razem w Tychach.

Siłownia_fotka_4

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness, działających 24/7/365. Projekt ten łączy wysoką jakość usług z niską ceną, przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub składa się z 12 unikalnych stref, łączących się w jednolitą całość, przy zachowaniu swobody przestrzeni. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.