27 września gwiazda zaśpiewa w Gdańsku. Do tego czasu chce zrzucić 7 kilogramów. Artystka ćwiczy i stosuje dietę, żeby pozbyć się boczków i wyglądać sexy  
fit.pl
2012-08-08 00:00
Udostępnij
Jennifer Lopez odchudza się dla fanów
Zakochała się i przytyła. Związek z młodszym partnerem nie służy jej figurze. Gwiazda kompletnie zapomniała o zasadach zdrowego odżywiania. Ostatnio Lopez pozwalała sobie na późne kolacje i kaloryczne desery, a także odwoływała treningi. W tym czasie siedziała w restauracjach lub leniwie spędzała czas w domu. Na efekt takiego trybu życia nie trzeba było długo czekać. Artystka przybrała na wadze i nie mieści się w swoje ulubione obcisłe sukienki.

Na szczęście już się opanowała i zaczęła dbać o siebie.

JLo od dwóch tygodni jest na diecie i intensywnie trenuje. Gwiazda wyeliminowała słodycze, ma zakaz jedzenia nawet lodów. Marzeniem latynoskiej piosenkarki jest odzyskanie figury sprzed związku z młodym modelem. Jennifer miała wtedy idealne wymiary i tytuł najseksowniejszej wokalistki.

JLo codziennie przez dwie godziny ćwiczy na siłowni. Jednak najwięcej kalorii spala podczas treningów tanecznych. Przed koncertami Lopez nie tylko szlifuje głos, ale i układy choreograficzne. Nie należy do artystek, które biernie stoją na scenie. Podczas występu jest wulkanem energii i seksu.

www.fit.pl