Sonia Bohosiewcz uwierzyła w zasady zdrowego odżywiania

Aktorka zachwyca swoim nowym wyglądem! Smukła sylwetka to efekt regularnych ćwiczeń w fitness klubie pod okiem instruktora, a nie rygorystycznej diety. Teraz w utrzymaniu prawidłowej wagi pomaga jej przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania
fit.pl
2012-09-12 00:00
Udostępnij
Sonia Bohosiewcz uwierzyła w zasady zdrowego odżywiania
Bohosiewicz kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Dobra samopoczucie po porodzie  i zdrowy dzidziuś przyspieszyły jej decyzję o rychłym powrocie do pracy. 

Zanim jednak wróciła przed kamerę, musiała popracować nad swoim wyglądem.

Nad odzyskaniem smukłej sylwetka pracowała wspólnie z instruktorem fitness. Pod okiem fachowca gubiła szybko i skutecznie  zbędne kilogramy. Dzięki właściwym  ćwiczeniom już jest w formie i prezentuje się  kwitnąco!

Aktorka zdecydowanie woli intensywny wysiłek fizyczny, niż stosowanie diety, której konsekwencją może być efekt jojo. Rygorystycznym dietom mówi zdecydowane nie, bo kilka razy bardzo się na nich zawiodła.

Nie znaczy to, że Sonia je wszystko „ jak leci”. Na co dzień przestrzega zasad zdrowego odżywiania dzięki czemu nie musi martwić się o swoją wagę! Aktorka unika białego pieczywa, makaronów i słodyczy. Nie podjada między posiłkami, nie zagląda do lodówki po 18 i pamięta o śniadaniu! Posiłki na bazie warzyw i chudego mięsa lub ryb są smaczne, pożywne i nie są zagrożeniem dla smukłej linii!

Artystka odradza odchudzanie na własną rękę,  bez konsultacji dietetycznej. Jeśli chcesz się  zdrowo i skutecznie zrzucić zbędne kilogramy najlepiej  skorzystać z poradni dietetycznej i pomocy doświadczonego dietetyka.

www.fit.pl