Wakacje powoli dobiegają końca, zbliża się szkoła. Co będzie modne w nadchodzących sezonie? Oczywiście freestyle! To właśnie on będzie królował na polskich ulicach podczas nadchodzącej jesieni
fit.pl
2011-08-31 00:00
Udostępnij
Jesień w stylu freestyle
W nadchodzącym sezonie styliści stawiają na luz i wolność. Modne będą ciuchy będące połączeniem miejskiego stylu ze skate’owym lookiem. Jeśli lubisz sportowy i luźny styl, jesienne trendy są właśnie dla Ciebie. Styliści proponują ciuchy dla ludzi, którzy lubią miejskie sporty i cenią wygodę w codziennym ubiorze. Jeśli lubisz skakać na BMX’ach, śmigać na desce czy zwyczajnie spędzać czas ze znajomymi to najnowsze trendy z pewnością przypadną Ci do gustu. To co inspiruje stylistów to aktywne miejskie życie. Byle było przyjemnie, modnie i z paczką znajomych.

moda freestyle2

Tegoroczne trendy na jesień to przede wszytkim wygodne ciuchy, w których można tańczyć i ruszać się bez skrępowania.

Co modnego w tym sezonie? Wygodne bluzy w stylu hoodie, T-shirty z ciekawymi grafikami, kolorowe buty i oczywiście ciepłe kurtki. Ubrania muszą mieć przyjemne kolory, które z pewnością będą odcinały się na jesienno-zimowym, miejskim tle. W tym sezonie dominują co prawda granaty, szarości i brązy, ale zawsze z ciekawymi kolorowymi aplikacjami. Nie chodzi o to, żeby strój krzyczał, ale przyciągał uwagę i wyróżniał się w miejskiej przestrzeni!

moda freestyle3

Modne tej jesieni buty są inspirowane obuwiem dla skate’ów. W tym sezonie niezbędne są dodatki. Kolorowe buty (niekoniecznie trampki), sportowy plecak i modne okulary przeciwsłoneczne to obowiązkowe atrybuty, jeśli chcesz wyglądać niebanalnie! Wskazane jest także noszenie długich, "ciężkich" wisiorów i dużych, kolorowych kolczyków.

moda freestyle4

Indywidualność i oryginalność znów jest w modzie. Najważniejsze to bawić się moda i znaleźć w niej coś dla siebie.

www.fit.pl