fit.pl mobile logo

Jose Torres - kwintesencją salsy jest energia!

Jose Torres – znakomity artysta, wszechstronny muzyk, pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych, miłośnik salsy, portalowi FIT zdradził czego warto szukać w salsie oraz opowiedział o swoim zamiłowaniu do muzyki i koncertów na żywo  
Jose, wspaniale rozgrzewasz atmosferę na scenie, widzowie wprost szaleją, gdy słyszą pierwsze dźwięki twojej muzyki, jak Ty to robisz?


Jest taka tajemnica tej muzyki rytm, energia i te fluidy, które dzięki niej się wytwarzają, że to się udziela po prostu wszystkim. Ale dzisiaj było naprawdę bardzo wyjątkowo: wiadomo, że jeśli widownia jest duża, na koncercie są tłumy, nam artystom jest łatwiej.

Natomiast jeśli jest bardziej kameralnie, trzeba pokazać publiczności, jak ważne jest dla nas to,  że bawią się razem z nami, dlatego ta energia musi mocno wychodzić ze sceny.

jose2

A tak naprawdę kwintesencją tej muzyki, jest to, by się nią dzielić z ludźmi!

Salsa jest w Tobie, jak się na Ciebie patrzy ma się wrażenie, że rytm i taniec masz we krwi.  A co z tymi, którzy na co dzień walczą z apatią i częściej wybierają łóżko niż aktywność? Jak ich zachęcić do salsy?

Warto, żeby ludzie szukali salsy, nawet na własną rękę, ponieważ nadal jest mało tego tańca w mediach, warto zacząć od interentu. Mogą to być zarówno filmy, teledyski  a jeśli ktoś chce, także w sklepach płytowych. Wtedy jest już łatwiej wyciagnąć energię z tej muzyki i tańca. Nawet w największym zmęczeniu, gdy wychodzę na scenę, dzięki niej zapominam o bożym świecie!

Co radzisz tancerzom, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z salsą lub dopiero zaczynają swoją przygodę z tym tańcem?

Najważniejsze to poczuć ten rytm, zrozumieć go, dlatego tancerze, którzy chcieliby tańczyć salsę powinni dużo słuchać muzyki. Tak naprawdę różnych zespołów i różnych stylów, bo kwintesencją salsy jest energia w wielu jej wymiarach.

Od zawsze chciałeś być muzykiem, występować na scenie?

Chyba zawsze to gdzieś we mnie tkwiło. 0d 10 lat jestem z nią mocno związany i chyba przy muzyce umrę;-)

Jesteś bardzo aktywnym człowiekiem czy oprócz tego, że dużo tańczysz i ruszasz się na scenie, masz jakąś swoją ulubioną dyscyplinę sportową?

Prowadzę normalny tryb życia natomiast dużo gram w tenisa, w szachy i  to pierwsze jest chyba bardziej dyscypliną sportową.

Jesteś bardziej związany z Kubą czy Polską?

Czuję się  zarówno Kubańczykiem, jak i Polakiem z całym systemem zachowań Polaków a dzięki temu jestem bogatszy.

Co chciałbyś powiedzieć swoim fanom?


Chciałbym, by jak najczęściej pojawiali się na naszych imprezach, a w szczególności śledzili nasze trasy koncertowe;-)

Dziękuję za rozmowę!

 

Rozmawiała

Marta Kania
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl