Gdy ćwiczenia stają się zabawą, odchudzanie robi się prostsze. Taniec to nie tylko rozrywka. To także świetny sposób na spalenie kalorii, redukcji tkanki tłuszczowej i uwolnienia się od stresu. Tańcz i chudnij, to proste
fit.pl
2013-01-23 00:00
Udostępnij
Salsa Aerobik – schudnij w tańcu
salsa aerobic250
Tańcz i chudnij: Salsa Aerobic możesz kupić już w sklepie FIT.PL

Marengue, Salsa, Rumba, sexy dance i gorące rytmy Latino z Desi Barlett rozgrzeją twój dzień prostymi, tanecznymi krokami. Daj się porwać muzyce i osiągnij zamierzony efekt fat burner'a dzięki przygotowanym układom.

Desi Barlett uczy tańca od 16 lat. Jej pełna ekspresji osobowość potrafi zarazić pasją do fitnessu i tańca. Zakochaj się w tańcach latino i oddaj się przyjemności obcowania z ich egzotyką razem z Desi.

Płyta zawiera dwa rewelacyjne 20-minutowe programy, nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej oraz dwie krótsze części: wprowadzającą oraz końcową "cool down". Pierwsza część przygotuje cię do wysiłku, a cool down ułatwi ci wyciszenie oraz obniżenie tętna po intensywnym treningu tanecznym.

Desi Barlett mieszka Los Angeles, gdzie prowadzi zajęcia z jogi i tańca. Jak pierwsza w USA przygotowała program jogi na okrągłą matę.

www.fit.pl