Znana prezenterka telewizyjna nie wierzy w „diety cud” i dlatego woli dużo ćwiczyć, niż  się głodzić.  Treningi na siłowni sprawiają jej  dużą frajdę
fit.pl
2012-12-12 00:00
Udostępnij
Katarzyna Dowbor na siłowni
Matka Macieja Dowbora korzysta z pomocy trenera personalnego. To syn namówił ją do współpracy z fachowcem, bo uważa, że tylko pod okiem doświadczonej osoby, mającej wiedzę na temat anatomii i fizjologii wysiłku, dietetyki czy suplementacji można skutecznie i bezpiecznie trenować oraz chudnąć.

 

Celem dziennikarki jest zrzucenie 10 kilogramów wagi. Po 2 tygodnia treningów na siłowni jest już lżejsza o 2 kilogramy!

Dowbor chce być chudsza i sprawniejsza w 2013 roku. Jednym z jej postanowień noworocznych jest poświęcenie większej uwagi kondycji, która ostatnio bardzo podupadła. Gwiazda obiecała sobie, że będzie regularnie ćwiczyć, chodzić na basen i siłownię.

Pani Katarzyna  uwielbia sporty zimowe. Nie wyobraża sobie zimy bez wyjazdu w góry. Dziennikarka od lat szusuje po stokach. Bardzo dobrze jeździ na nartach. Pasją do białego szaleństwa zaraziła całą swoją rodzinę. Dowbor jest aktywną mamą i babcią.

www.fit.pl