Czy można pokonać otyłość bez większego wysiłku? Czy można uzyskać szczupłą sylwetkę, nowe zdrowe lepsze życie bez katowania się kolejnymi dietami, rygorem wyczerpujących ćwiczeń czy pasmem nieustających wyrzeczeń?  
fit.pl
2013-06-17 00:00
Udostępnij
Metoda Kaizen... w odchudzaniu!
Tak, jest to możliwie dzięki metodzie Kaizen. Okazuje się, że ta technika stosowana dotychczas w biznesie może być z sukcesem wykorzystywana w bezbolesnym i bezwysiłkowym procesie zmiany naszego życia. Mniejsza waga, czy zwiększenie aktywności fizycznej to tylko nieuniknione efekty tej zmiany!

Tak wykorzystana metoda Kaizen została opisana w książce Jarosława Gibasa "Pokonać otyłość z Kazien", która właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Helion/Sensus.

Kaizen to filozofia małych kroków, stworzona po to, by pomóc nam się zmienić - bez narzucania sobie rygorów, ponoszenia wyrzeczeń, wykonywania większego wysiłku. Autor udowadnia, że konsekwentne stosowanie tej znanej w biznesie metody pozwala na uzyskanie trwałego efektu, i to szybciej, niż byś się tego spodziewał.

Od dziś nie stawiaj przed sobą żadnego konkretnego celu, przestań się ważyć i mierzyć, a także sprawdzać wyniki. To przeszłość, do której nie ma po co wracać. Powiedz stop irytującej karuzeli skoków wagi. Kaizen to jedyna metoda, która pozwoli Ci wyjść z tego zaklętego kręgu. To sposób, dzięki któremu zaczniesz się po prostu zmieniać, powoli i bez wysiłku. Zaś uzyskanie właściwej wagi czy sylwetki będą tylko ubocznymi efektami tej zmiany. Prędzej czy później przyjdą same, bo rozpoczniesz nowe, zdrowe, lekkie i szczęśliwe życie.

Autor prowadzi także cykl warsztatów przygotowanych wg autorskiej metody. Pierwsze warsztaty już 5 kwietnia!

Formularz zapisu na warsztaty znajduje się na stronie: www.metodakaizen.com.pl

Książka do nabycia w księgarni Sensus: http://sensus.pl/ksiazki/pokoty.htm

Biogram:
Jarosław Gibas
– pisarz, dziennikarz, socjolog i szkoleniowiec. Wieloletni recenzent kulinarny, smakosz i wielbiciel restauracji oraz autor przewodnika po śląskich restauracjach. Nikt nie kojarzy się wielu śląskim czytelnikom bardziej ze słowami „dobrze zjeść”. Tym razem jednak zaskakuje książką o... sposobie na otyłość. Odsłania swoje własne doświadczenia z nieustannymi, wieloletnimi i podejmowanymi bez powodzenia próbami zrzucenia nadwagi. I w końcu mu się to udaje, bo jak twierdzi wreszcie po latach diet i odchudzania zrozumiał w czym tkwił błąd. Postanowia się podzielić swoim doświadczeniem z czytelnikami, bo wie, jak wielu z nich, podobnie jak on kiedyś, wciąż podejmuje nieskuteczne próby pozbycia się nadmiaru kilogramów. A wystarczy tylko zrozumieć, co robimy nie tak...

Jarosław Gibas opublikował dotychczas:
"Gniazda Aniołów" Wydawnictwo Marabut, Gdańska 1995
"Salve Theatrum" Wydawnictwo Literackie, Kraków 1997
"Śląsk Pełną Gębą" Wydawnictwo Itatis, Chorzow 2003


jestesmy patronem

www.fit.pl