Międzynarodowy Turniej CIN&CIN Polish Cup 2010

Rywalizacja najlepszych par tanecznych z Polski i różnych stron świata, największe polskie gwiazdy taneczne, widowiskowe kreacje, energetyczna muzyka – tak od lat przyciąga Międzynarodowy Turniej CIN&CIN Polish Cup 2010  
fit.pl
2010-11-04 00:00
Udostępnij
Międzynarodowy Turniej CIN&CIN Polish Cup 2010
cin cin cup1Tym razem tegoroczna edycja odbędzie się w warszawskim hotelu Hilton i trwać będzie przed dwa listopadowe dni od 13-14.

Będą to dwa wyjątkowe dni, które prócz utalentowanych par przyciągną także znane i cenione osobistości sędziowskie w dziedzinie tańca. CIN &CIN Polish Cup to także wydarzenie kulturalne i rozrywkowe, które rok rocznie skupia polską elitę intelektualną, ludzi kultury, biznesu oraz rozrywki.

W programie imprezy zaplanowano turnieje i występy par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior I Open Standard. Eliminacje zawodowe odbędą się również w kategoriach dla par dziecięcych, juniorów i młodzieżowych.

Dyrektorem artystycznym imprezy jest popularny tancerz i aktor, Stefano Terrazzino, który poprowadzi imprezę wraz z tancerką Edytą Herbuś. (znany zwłaszcza z udziału w tanecznym show „Taniec z Gwiazdami"). Podczas pokazów tanecznych Stefano zaprezentuje swoje umiejętności w parze z Katarzyną Glinką i Pauliną Biernat.

Gwiazda wieczoru będzie między innymi: Halina Frąckowiak, Justyna Steczkowska, akrobatki Gosia i Magda Staszewskie znane z programu „Mam Talent”.

Impreza jest nie tylko świętem tanecznym w Polsce, ale także świetną okazją, by na żywo zobaczyć zmagania najlepszych par tanecznych, posłuchać zawodowych sędziów a przede wszystkim doświadczyć niesamowitych emocji i wrażeń estetycznych, jakich dostarczają zawodowi tancerze na parkiecie.

www.fit.pl