Gwiazda młodzieżowego serialu „Hannah Montana” lubi spędzać czas na rowerze. Jeździ nim nawet do pracy
fit.pl
2010-04-28 00:00
Udostępnij
Miley Cyrus – dziewczyna z rowerem
miley t18-letnia Miley, jak przystało na gwiazdę Hollywood, mimo młodego wieku, bardzo dba o swój wygląd. Dziewczyna jest świadoma skutków niezdrowej diety i biernego trybu życia.

Jest przekonana, że jeśli teraz będzie mądrze się odżywiać i aktywnie spędzać czas, na starość nie będzie miała problemów ze zdrowiem. Miley od kilku lat bardzo pilnuje tego co je i codziennie pracuje nad kondycją.

Gwiazda już od dawna nie jada fast foodów, chipsów i nie pije słodkich napojów gazowanych, których jej amerykańscy rówieśnicy nie potrafią sobie odmówić.

Młoda aktorka swoją formę szlifuje głównie na rowerze. Miley chętniej jeździ jednośladem niż trenuje na siłowni. Jak sama twierdzi, przejażdżki rowerowe poprawiają jej nastrój. Po takiej kilkunastokilometrowej wycieczce jest zmęczona fizycznie, ale w dużo lepszym humorze. Najbardziej lubi pedałować po parkach lub na podmiejskich terenach zielonych. To także czas na spotkania z przyjaciółmi spoza branży filmowej, którzy wolą jeździć rowerami niż „wozić się wypasionymi brykami”.

Miley, jeśli może, jeździ rowerem także na plan filmowy. W ten sposób do pracy dociera niewiele gwiazd. Znajomi z serialu bardzo się jej dziwią, a nawet trochę podśmiewają. Na szczęście panna Cyrus w ogóle się tym nie przejmuje.

www.fit.pl