fit.pl mobile logo

Milla Jovovich

Nie dość, że wygląda, to na dodatek potrafi jeszcze przyłożyć
millajovovichNie oprze się jej żaden zombie. Wysportowana, waleczna i… zabójczo piękna gwiazda „Resident Evil” to jedna z najbardziej popularnych aktorek filmów akcji. Nie dość, że wygląda, to potrafi jeszcze przyłożyć.

32-letnia Milla Jovovich imponowała na planie serii filmów „Resident Evil” nie tylko wyglądem, ale i nieprzeciętną sprawnością fizyczną. Akrobacje i wiarygodnie zgrane sceny walk to nie przypadek – Milla jest pasjonatką jogi i znawcą sztuk walki. Wielogodzinne treningi brazylijskiego jiu-jitsu, połączone ze specjalnie dobraną dietą pozwalały pochodzącej z Ukrainy aktorce, w olśniewający sposób likwidować różnej maści, żywiące się ludzkim ciałem, stwory. Do czasu…

W listopadzie ubiegłego roku Milla została mamą. Jak sama przyznała, w ciążę zaszła dzięki… słodyczom. – Aktywny tryb życia, spożywanie praktycznie samych owoców i warzyw sprawiało, że moje ciało nie było przyjaznym środowiskiem dla dziecka – wyjaśnia w jednym z wywiadów.

Dieta złożona głównie z kanapek z masłem orzechowym, dżemu i słodkich babeczek oprócz upragnionej córeczki - Ever Gabo, przyniosła jej… nadwagę. Aktorka w trakcie ciąży przytyła 32 kg. Obecnie piękność zza naszej wschodniej granicy jest w trakcie intensywnego zrzucania zbędnych kilogramów.

- Musiałam odstawić z diety chleb - mówi. – Jem teraz kurczaka i warzywa, staram się więc być znacznie zdrowszą mamą. Jednak, jeśli tylko mogłabym nadal jeść kanapki z masłem orzechowym, byłabym najszczęśliwszą mamą na świecie – przyznaje.milla jovovich

Dieta

Zanim Milla zaszła w ciążę, starała się unikać niezdrowego jedzenia z fast foodów, jej dieta – jak to nierzadko w przypadku modelek bywa - składała się głównie z warzyw. Wszystko zmieniła ciąża. Jej ulubionymi potrawami stały się wtedy steki, ziemniaki, spaghetti carbonara, sprite i słodycze. Teraz Milla intensywnie walczy z nadwagą. Wyeliminowała z jadłospisu węglowodany, a podstawę jej diety znów stanowią warzywa, mięso z kurczaka (zwłaszcza pierś).

Na szczęście aktorka podchodzi do swojej wagi z dużym dystansem i poczuciem humoru. A że pracuje już nad nowym filmem ("Azazel"), kwestia powrotu do dawnej figury jest z pewnością tylko kwestią czasu.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl