Najnowsze technologie relaksujące foteli masujących premium

Coraz popularniejszym trendem wśród pracodawców jest inwestowanie w tworzenie miejsc do relaksacji na terenie siedziby firmy. W specjalnie urządzonych pokojach znaleźć można stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, konsolę do gier. Zdarza się także, że atrakcją jest profesjonalny fotel z masażem. To doskonałe urządzenie dla osób, które cały dzień spędzają w niewygodnej pozycji siedzącej i chcą rozmasować plecy oraz inne części ciała. Dowiedz się, w jakie technologie zostały wyposażone nowe modele marki Casada.
2022-07-05 00:00
Udostępnij
Najnowsze technologie relaksujące foteli masujących premium

Funkcjonalny fotel masujący Skyliner II

Oferta urządzeń masujących Casada jest bardzo bogata. Wśród produktów z katalogu znajdują się między innymi maty masujące, masażery karku czy masażery nóg. Większość funkcji tych urządzeń jest częścią wyposażenia profesjonalnych foteli z masażem, które są używane w salonach odnowy biologicznej lub gabinetach fizjoterapii. Równie dobrze można je postawić np. w biurze, aby pracownicy mogli szybko zrelaksować się w ciągu intensywnego dnia.

Firma Casada stara się dostarczać klientom produkty wysokiej jakości. Oznacza to, że są wyposażone w nowoczesne technologie, wykonano je z dobrych materiałów, a całość konstrukcji jest zaprojektowana z myślą o zdrowiu i komforcie użytkowników. Przykładem takiego fotela masującego jest Skyliner II, czyli model przeznaczony zarówno do relaksacji, jak i rehabilitacji.

Głównym atutem fotela z masażem Skyliner II jest wszechstronna funkcjonalność. Obsługuje aż 17 technik masażu, które obejmują obszar całego ciała. Zróżnicowanie w tym zakresie pozwala uwzględniać różne potrzeby. To niezwykle ważne, gdy z fotela masującego ma korzystać docelowo więcej osób. Skyliner II posiada poza tym 23 programy automatyczne, a jego wygląd przyciąga uwagę elegancką linią i detalami wykończenia.

Dwa roboty masujące w fotelu z masażem Titan

Dużo bardziej zaawansowanym technologicznie modelem jest fotel z masażem Aura. Reklamowany jest przez producenta jako „fotel masujący przyszłości” i faktycznie nie ma w tym wiele przesady. Jego miękka powierzchnia sprawia, że sesja relaksująca jest bardzo odprężająca. Za komfort użytkownika odpowiadają także dwie poduszki zagłówka, które podlegają regulacji lub można je odpiąć. Fotel z masażem Aura pozwala m.in. usprawnić działanie układów krążenia, rozluźnić napięcie w zmęczonych mięśniach oraz poprawia samopoczucie.

Najdoskonalszym produktem z serii foteli masujących jest model Titan. Dwa roboty masujące umożliwiają wykonanie masażu zarówno w obszarze górnego, jak i dolnego odcinka kręgosłupa. To pierwszy taki model w historii marki Casada! Wartym wspomnienia udogodnieniem jest pełna regulacja wielkości, przez co z tego fotela z masażem mogą korzystać wszyscy, bez względu na swój wzrost.

Z pewnością model Titan jest godny polecenia także dlatego, że został wyposażony w inteligentny system skanowania ciała. Dzięki niemu fotel masujący może dokładnie poznać problemy użytkownika w zakresie np. fizycznego zmęczenia w konkretnych partiach mięśni. Dobrane techniki masażu jeszcze efektywniej regenerują organizm i odpowiadają na oczekiwania w zakresie relaksacji.

Sprawdź także masażery karku na: https://casada.pl/Spiety-kark