Kilka dni temu w Monachium ogłoszono zwycięzców konkursu na najpiękniejszą pupę świata
fit.pl
2007-11-07 00:00
Udostępnij
Najpiękniejsze pupy świata
Kilka dni temu w monachijskiej „Riding Hall” ogłoszono zwycięzców konkursu na najpiękniejszą pupę świata. Szczęśliwymi zwycięzcami okazali się Kristina Dimitrova z Bułgarii i Andrei Andrei z Rumunii, którzy w nagrodę otrzymali kontrakty modelingowe, po 10 tys. euro i… ubezpieczenie pup

Organizatorem konkursu na najzgrabniejsze pośladki świata pod hasłem „Show me your sloggi” był producent bielizny marki sloggi. Konkursowe jury miało niełatwe zadanie, bo musieli dokonać wyboru spośród 43 finalistów, z 28 krajów. Każdy z finalistów musiał przekonać siedmiu członków jury o wyjątkowości swoich pośladków. 43 kandydatów zaprezentowało się przed komisją sędziowską w kolekcji bielizny marki sloggi na sezon jesień – zima.

Były też polskie akcenty – wśród finalistów znaleźli się Malwina Stanik i Mariusz Milczarek. Pokazując się na wybiegu wzbudzali wiele emocji i byli faworytami do tytułu posiadaczy najpiękniejszych pośladków. Malwina dostała się do ścisłej czołówki finalistów i była o krok od zwycięstwa, które być może stanie się udziałem Polaków za rok.

Pośladki oceniało jury, w którego składzie znaleźli się m.in. modelka Sophie Anderton, psycholog dr David, który prowadzi naukowe badania nad formułą doskonałych pośladków, guru fitness Karsten Schellenberg, którego zadaniem jest to, by utrzymać gwiazdy filmowe w najlepszej formie, choreograf Marvin A. Smith, i fotograf bielizny i strojów kąpielowych JR Duran z Brazylii.

Finał konkursu został poprzedzony prawie trzymiesięczną międzynarodową rywalizacją w internecie, w 28 krajach uczestniczących w konkursie, których kandydaci mogli zamieścić swoje zdjęcia do oceny online. Jeśli kandydat miał przynajmniej 18 lat, mógł zalogować się na stronie www, zamieścić tam swoje zdjęcie i tym samym poddać je ocenie, prezentując swoją pupę w bieliźnie lub ubraniu. Potencjalny model mógł zdefiniować zdjęcie w kategoriach: „Najgorętsi”, „Najzabawniejsi”, „Najlepiej ubrani” i „Wytatuowani”. Zwycięzcy zostali wybrani na poziomie krajowym, a finaliści konkursów krajowych zostali zaproszeni do wzięcia udziału w międzynarodowym finale w Monachium.

W konkursie wzięli udział kandydaci do tytułu z Austrii, Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Grecji, Cypru, Wielkiej Brytanii, Izraela, Polski, Czech, Węgier, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Rosji, Estonii, Łotwy, Litwy, Brazylii, Japonii i Republiki Południowej Afryki.

kristina dimitrova malwina stanik
andrei andreimariusz milczarek

www.fit.pl