fit.pl mobile logo

Niezapomniane wakacje na zdjęciach

Wybierasz się na długo wyczekiwany urlop? Uwiecznij wymarzone wakacje na zdjęciach i przywróć wspomnienia z pięknych podróży, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę. Wybierz niejedno ulubione zdjęcie i naciesz nim wzrok w pochmurne dni. Słoneczne fotografie z pewnością pomogą Ci przetrwać ponurą jesień!

Piękne zdjęcia nie tylko w telefonie

W dobie świetnie działających smartfonów ciężko nosić ze sobą aparat i pamiętać o wywoływaniu zdjęć. Niezwykłe obrazy gromadzimy w pamięci telefonów i przeglądamy je, chcąc zabić czas w długiej kolejce, czy korku. Jakie emocje towarzyszą Ci, kiedy podziwiasz idealne zdjęcie z wakacji zrobione wieczorem o zachodzie słońca? Czujesz relaks, zapominasz o całym świecie i pozwalasz sobie pomarzyć?

Pozwól sobie na odrobinę tej rozkoszy w jesienny wieczór. Zaprojektuj fotoksiążkę z wakacji i sięgaj do ulubionych fotografii w pięknym stylu. Spokojnie, to nic trudnego! Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione zdjęcia i wrzucisz plik do intuicyjnego oprogramowania. Następnie dobierz odpowiedni format, w jakim chcesz uwiecznić swoje widoki. W kreatorze zobaczysz, jak Twoje zdjęcia będą się prezentować w fotoksiążce. Zdecyduj się na układ, który wydobędzie piękno fotografii i pozwoli zachować ostrość Twoich zdjęć.

 

Wakacje na zdjęciach

Podczas ostatniego wyjazdu nieraz udało Ci się zrobić idealne zdjęcie? Nie musisz ograniczać się do jednej fotoksiążki. Postaw na tematyczne albumy. W jednym umieść zdjęcia widoków wykonane o wschodzie słońca, na którym niebo i morze wyglądają jak z bajki. Drugi może prezentować wizerunki rodziny lub przyjaciół. Kolejny album niech przywołuje wspomnienia z miejsca, jakie udało Ci się odwiedzić. Spędzałeś wakacje w mieście? Nic nie szkodzi! Możesz postawić na fotoksiążkę z codziennego życia - proste chwile także potrafią być magiczne.

Fotoksiążka pomysłem na prezent

Powoli zbliżają się święta, a wraz z nimi okres kupowania prezentów. Uwielbiasz robić spontaniczne zdjęcia najbliższym? A możesz masz oko do fotografii i widzisz piękno domowników w cieniu zwykłych czynności? Bingo! Nie pozostaje Ci nic innego oprócz podarowania swoim ukochanym albumu z ich własnymi twarzami. Z pewnością będzie im bardzo miło, jeśli na jednej z kart umieścisz Wasze wspólne zdjęcie. Uwierz, że niektórzy ludzie naprawdę dostrzegają różnicę między zwyczajnym prezentem prosto ze sklepu, a spersonalizowanym upominkiem.

obraz_1_6

Uwielbiasz robić zdjęcia

Fotografujesz coraz to ciekawsze momenty i nawet ogrodowy kwiatek sprawia, że znajdujesz temat na swoją pracę? Potrafisz dobrać odpowiednie światło, wszystkim w domu udzielasz wskazówek, jak zrobić ostre zdjęcie? Nie mamy cienia wątpliwości! Potrzebujesz albumu z portfolio wschodzącego fotografa. Jeśli czujesz, że robienie zdjęć to twoje hobby, czas wejść na wyższy poziom i zacząć gromadzić projekty. W przyszłości będziesz mógł pochwalić się zdjęciami pracodawcy lub zwyczajnie wspomnieć okres bycia pasjonatem.

Nowoczesny album

Prowadzenie albumu brzmi bardzo dumnie, ale w praktyce, jest to niełatwe zadanie. Ciężko jest znaleźć czas na wywołanie zdjęć oraz ich staranne poukładanie. Podczas podróży robimy zdjęcia niemal wszystkiemu. Fotografie włożone losowo i egzotyczny misz masz? Nie wygląda to dobrze. Już przed wyjazdem zaplanuj, że tym razem skorzystasz z fotoksiążki. Podziwiaj piękne słońce, ciesz się wakacjami, rób fotografie niezwykłych miejsc i miej pewność, że te wspomnienia zostaną z Tobą dłużej niż trwa lato! W trakcie roku z pewnością nieraz poczujesz zmęczenie natłokiem zadań i obowiązków. Wtedy usiądź wygodnie, zrób swoją ulubioną herbatę i poczuj się, jakbyś znowu był na wakacjach.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl