RMG Gym otwiera 10. klub w Gnieźnie - Tempo rozwoju na wysokich obrotach

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie dbanie o kondycję fizyczną stało się nieodłącznym elementem codziennego życia, kluby fitness zdobywają coraz większą popularność. Tym bardziej miło jest nam poinformować o kolejnej lokalizacji na fitnessowej mapie Polski. RMG Gym właśnie otworzył swoją dziesiątą siłownię, tym razem w malowniczym Gnieźnie.
Redakcja fit.pl
2024-01-23 10:21
Udostępnij
RMG Gym otwiera 10. klub w Gnieźnie - Tempo rozwoju na wysokich obrotach
materiały prasowe

Dwa lata temu, z pasją i zaangażowaniem, postawiliśmy pierwszy klub RMG Gym, a dzisiaj z dumą ogłaszamy, że osiągnęliśmy symboliczny próg dziesięciu obiektów - informuje Jaroslaw Bieniecki, Owner of RMG GYM, który jest również twórcą popularnych biegów Runmageddon.


Jednym z kluczowych elementów sukcesu RMG Gym jest korzystny model współpracy z franczyzobiorcami. Otwarcie dziesiątego klubu w Gnieźnie to potwierdzenie skuteczności tej strategii. Sieć rozwija się dynamicznie. Na rynku funkcjonuje od 2 lat i ma na swoim koncie już 10 klubów.


Na co mogą liczyć klubowicze?Klub w Gnieźnie nie tylko oferuje nowoczesne sprzęty i profesjonalne podejście do treningu, ale także integruje społeczność lokalną poprzez różnorodne wydarzenia sportowe. To nie tylko miejsce do poprawy kondycji fizycznej, ale także do nawiązywania nowych znajomości i wspólnego rozwoju, w dodatku za najniższą rynkowo cenę.
RMG Gym kontynuuje ekspansję, zdecydowany na dostarczanie najwyższej jakości usług i doświadczeń treningowych na terenie całego kraju. Otwarcie dziesiątej siłowni w Gnieźnie to kolejny kamień milowy na drodze do osiągnięcia tego celu.

Redakcja fit.pl będzie obserwować dalszy rozwój sieci.

1
2
3
4