Nowa odsłona kolekcji NikeWomen na sezon Jesień 2007 to produkty m.in. z linii Dance, Yoga, Running
fit.pl
2007-08-16 00:00
Udostępnij
Nowa odsłona kolekcji NikeWomen

ZOBACZ NOWY FILM O SOFII BOUTELLI » 

Poznaj nowe produkty z linii Dance, Cardio, Yoga, Running oraz Sport Culture...

Dance
Nie jest ważne, czy właśnie została entuzjastką tańca, czy jest nią od wielu lat – gdy tylko porusza się w rytm muzyki, jest gwiazdą. Firma Nike stale jej towarzyszy i daje inspirację potrzebną do osiągnięcia szczytu, do wyrażenia własnej osobowości, do odnalezienia w tańcu własnego stylu. Każda tancerka jest wyjątkowa i na różnych etapach rozwoju ma różne wymagania, gdy chodzi o możliwości i wygląd strojów oraz sprzętu. Firma Nike spełnia te potrzeby na każdym etapie. Także w nowej kolekcji.
nikewomen dance1 nikewomen dance2 nikewomen dance3

 top Bandeau Tank, ogrodniczki Fitness Dance Coverall, buty do zajęć dance fitness Nike Shox Q’Vida

 koszulka Studio Hoody Top,  spodnie Studio Wide Yersey Pant, buty do zajęć dance fitness Nike Prep Low Profile


 bluza Studio Cover Up, spodnie Woven Pant, buty do zajęć dance fitness Nike Zoom Mc Lea
nikewomen dance4 nikewomen dance5 

 buty do zajęć dance fitness Nike Shox Q’Vida

 buty do zajęć dance fitness Nike Air Max PM SL


Cardio
Kobieta ma wiele powodów, by uwielbiać ćwiczenia cardio – dzięki nim czuje się silna i sprawna. Nigdy nie była w lepszej formie, a firma Nike pragnie, by była zainspirowana i pełna energii zawsze, gdy wybiera się na trening. Już podczas zakładania koszulki zobaczy nową, termicznie tłoczoną metkę (nie powodującą otarć podczas ćwiczeń!) z nadrukowanymi hasłami, takimi jak „trening czyni mistrza”, które zmotywują ją do działania przed zajęciami i po nich. Przedstawiające grafikę wstawki z meshu, które są bezszwowo połączone z ubraniem, zostały zaprojektowane po to, by zwiększyć elastyczność stroju i skuteczność wentylacji. Właśnie tego jej potrzeba, gdy ciało rozgrzeje się podczas spinningu lub gdy kick-bokserskie ćwiczenia cardio zmuszą ją do rozciągnięcia się do granic możliwości. Ponieważ grafiki rozmieszczono w sposób uwzględniający anatomiczne położenie mięśni, okazuje się, że dziewczyna nigdy nie wyglądała tak dobrze... To po prostu dopasowane do kobiecego ciała, zgrabnie leżące stroje – zapewniające dużo więcej niż tylko zapobieganie poceniu się. Serce i dusza treningu.
nikewomen cardio1 nikewomen cardio3

 Koszulka Tech Tank, spodnie Tech Knit Pant, kękawiczki Cardio Fitness Gloves, buty do ćwiczeń cardio Nike Air Buterlfi Mid

 torba na fitness Gym Medium Duffel

nikewomen cardio2

 buty do ćwiczeń cardio Nike Air Buterlfi Mid

Running
Mając na koncie 35 lat doświadczeń, Nike postanowiła skorzystać z okazji i spojrzeć wstecz na biegaczy, którzy byli dla niej inspiracją, oraz na tych, którzy obecnie zmuszają firmę do kreatywnego wysiłku. Zaowocowało to takim to wnioskiem: LEKKOŚĆ PONAD WSZYSTKO. W końcu przecież bieganie uwalnia od stresów, co jest pod każdym względem korzystne – ciało staje się zdrowsze, do mózgu dopływa więcej krwi i mamy lepszy humor, życie seksualne jest OK, no i świat staje się piękniejszy.Wprowadziliśmy więc ten pomysł w życie. LEKKOŚĆ PONAD WSZYSTKO. Od butów po rękawice i w całej kolekcji odzieży przemyślane rozwiązania likwidują zbędny ciężar. Uprościliśmy szczegóły i przygotowaliśmy produkty stworzone do ruchu i niezawodne na każdym dystansie.

nikewomen running1
nikewomen running2

 kurtka Tech Clima-FIT Jacket, spodnie Tech Tight, rękawiczki Lightweight Running Gloves, buty Nike Shox Pursuit+ (zgodne z systemem Nike+)

 koszulka Tech Regular Tee, spodnie Tech Tight

Yoga
Prostota. Elegancja. Piękno. Siła. Kobiety uprawiają jogę, bo daje im to wdzięk i siłę, których potrzebują, by utrzymać się u szczytu formy. Dzięki tym ćwiczeniom mają wyostrzone zmysły, rozluźnione i zwinne mięśnie oraz bystry umysł. Wiedzą, kiedy należy w życiu zwolnić – joga pozwala im się skupić – dzięki czemu mogą skierować swą siłę na realizację innych przedsięwzięć.W sali gimnastycznej oraz poza nią.

Zrównoważony, harmonijny styl życia wymaga kolekcji tak samo naturalnej, eleganckiej i harmonijnej. Dlatego właśnie NikeWomen zaprojektowała całą kolekcję yoga z tkanin bambusowych. Naturalna sprawność ma swój początek i wewnątrz, i na zewnątrz. Czym jest tkanina bambusowa? To materiał absorbujący, dający oddychać skórze, lekki i wyjątkowo miękki w dotyku. Ma sprężyste włókna, więc łatwo o nią dbać i jest trwała. Bambus potrzebny do uszycia ubrania nie wymaga dużych ilości pestycydów i jest ważnym elementem bilansującym ilość tlenu i dwutlenku węgla w atmosferze. Noszenie ubrań z takiej tkaniny może dać jeszcze większą satysfakcję, gdy pomyślimy, że bambus jest surowcem odnawialnym i łatwo dostępnym. Z jego włókien powstają tkaniny ułatwiające oddychanie, a sama roślina wytwarza powietrze lepiej nadające się do oddychania. Przewaga tkaniny bambusowej nad syntetyczną polega na tym, że bambusowa jest naturalnie rozciągliwa w ruchu, komfortowa i układa się na ciele tak, jak tego pragnie entuzjastka jogi – promieniuje z niej ta sama aura, która towarzyszy wspaniałym ćwiczeniom jogi.
 nikewomen yoga1  

koszulka Yoga Sleeveless Tank, rybaczki Yoga Capri

bluza Yoga Cover Up, rybaczki Yoga Capri, mata do jogi i torba Sport Component Yoga Tube

Sport Culture
Jesienią 2007 r. firma Nike będzie obchodzić 35-lecie swojej działalności. 35 udanych lat, w czasie których tworzyliśmy produkty zachęcające ludzi do ruchu i aktywności. Dla uczczenia tej rocznicy firma Nike postanowiła powrócić do swoich korzeni i sięgnąć do wzorów, technologii i dziedzictwa, które uczyniły tę markę naprawdę wyjątkową. Ciekawe elementy z dawnych kolekcji, takie jak waflowy wzór znany z jednych z pierwszych butów do biegania, zostały uwzględnione w grafice zdobiącej koszulki, a kultowe produkty w rodzaju kurtki Windrunner są ponownie wprowadzane na rynek w limitowanych seriach, obejmujących dawne wersje oraz kilka nowych interpretacji. W całej kolekcji widać nowe rozwiązania, wzory i pomysły, wyrosłe z doświadczeń z przeszłości. Komunikat jest oczywisty. 35 lat firmy Nike: patrzymy wstecz, patrzymy w przyszłość, ale nigdy nie stoimy w miejscu.
nikewomen sport culture1
nikewomen sport culture4

dwustronna bluza Full Zip Top, koszulka Fancy Racer Back Tank, spodnie Woven Pant, torba Sport Exotic Premium Club Bag, buty Nike Plata

buty Nike Plata

nikewomen sport culture2

 bluza Full Zip, koszulka Sprint Short Sleeve Tee, spodnie Woven Pant, buty Nike Shox Rivalry

nikewomen sport culture3

nikewomen sport culture5

 buty Nike Shox Rivalry

 buty Nike Posession

Więcej informacji o nowej kolekcji NikeWomen szukaj na www.nikewomen.com