Oceana juz nie zatańczy - zrezygnowała!

Tematem muzycznym kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami" była grupa Queen, a jako gość specjalny programu wystąpił zespół Bracia, który rozpoczął program utworem "Show must go on". Pomimo takiego wstępu piosenkarka Oceana, która zdobyła jak do tej pory największe uznanie jury, postanowiła ze względu na swój błogosławiony stan zrezygnować z programu. Dlatego tez nie odpadł nikt – za tydzień zobaczymy wszystkie pozostałe pary
fit.pl
2010-05-10 00:00
Udostępnij
Jako pierwsza para na parkiecie pojawiła się Katarzyna Grochola w towarzystwie Jana Klimenta.. Duet zatańczył jive do piosenki "Crazy Little Thing Called Love". Jak stwierdziła Iwona Pavlović:  "Twój taniec już mnie nie boli, bo ty jesteś lekarstwem, na całe zło. Gdy cię oglądam to tak się śmieję, że wszystko, co złe mi przechodzi!" Niestety, ta opinia nie przełożyła się na oceny specjalistki, która przyznała tylko 2 punkty. W sumie para dostała 21 punktów.

oceana3Piotr Szwedes i Anna Głogowska, zatańczyli pasodoble do hitu "Another One Bites The Dust".  Szwedes zostrał w programie, po rezygnacji kontuzjowanego Artura Barcisia. Swoja drugą szansę wykorzystał w pełni, zyskując znakomite oceny jurorów. Otrzymał w sumie aż 36 punktów.

Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki także zostali wysoko ocenieni. Para wybrała tango do piosenki "Living On My Own". Piotr Galiński skrytykował nieco sylwetkę tanecznej pary, ale pochwalił: "Świetnie aktorsko przedstawiliście ten temat." w sumie otrzymali 37 punktów.

Występ Katarzyny Glinki i Stefano Terrazzino wprawił jury w zachwyt. Para zatańczyła rumbę do piosenki "Heaven For Everyone". Iwona Pavlović, stwierdziła: "Podniosłaś wartość techniczną tego programu. Życzyłabym sobie, żeby w programie "You can dance" taka rumba się pojawiła!" Nic dziwnego, że duet zdobył maksymalną ilość punktów.

Kolejna parą na parkiecie byli kontuzjowana Julia Kamińska i jej partner Rafał Maserak. Duet zatańczył cha-cha w rytm "I Want To Break Free". Taniec ten dość surowo ocenił Piotr Galiński, który stwierdził: "Bardzo ładne akcje bioder, ale ogólnie troszeczkę za słabo." Podobnego zdania był Zbigniew Wodecki, który stwierdził: "Nie ulega wątpliwości, że miałaś lepsze wystąpienia w tym programie, ale za tydzień na pewno będzie lepiej!" Jury przyznało parze 34 punkty.

Przyszła kolej na ostatnią w tym odcinku parę, czyli na Oceanę i Przemysława Juszkiewicza. Para miała zatańczyć tango, ale... zamiast tego piosenkarka przemówiła do wszystkich zgromadzonych w studio: "Nienawidzę mówić do widzenia, ale przyszła taka chwila. To był dla mnie fantastyczny czas, chcę podziękować wszystkim, za to, że mogłam poczuć się tak wspaniale! Myślę, że każda mama zrozumie, że muszę teraz zwolnić tempo i zająć się moim malutkim, nienarodzonym dzieckiem!"

To była decyzja samej Oceany, którą każdy fan piosenkarki docenił i zrozumiał! Na pożegnanie piosenkarka zaśpiewała swój największy przebój "Cry, cry, cry", bo nie obyło się bez łez...

Tuż przed ogłoszeniem wyników po raz pierwszy w tej edycji gwiazdy zatańczyły wspólny taniec - walca wiedeńskiego. Wyniki zas przechodzą do następnego odcinka, ponieważ z powodu decyzji Oceany, nik t nie odpadł.