Crossfit staje coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, w końcu to trening dla każdego, niezależnie od stopnia naszego wytrenowania. W crossficie rozmiłowały się również gwiazdy 
fit.pl
2013-07-11 00:00
Udostępnij
Oni zakochali się w crossfit
Kelly Clarkson

Zwyciężczyni amerykańskiego Idola, przez długi czas opierała się modzie na rozmiar XS. Dopóki nie poznała treningu crossfit. „Mój trening trwa 35 minut, niektórzy na pewno powiedzą tylko 35 minut. Ale crossfit jest na tyle intensywnym treningiem, że czuję się jak G.I. Jane. Po treningu czuję się po prostu świetnie, moje endorfiny idą w górę” - przyznała gwiazda w jednym z wywiadów. Clarkson ćwiczy crossfit od pół roku i już widać zaskakujące efekty. Piosenkarka nie tylko schudła, ale również ujędrniła ciało.

Jason Statham

Kolejną gwiazdą, która uwielbia treningi crossfit jest Jason Statham. Gwiazda „Transportera” trenuje crossfit sześć razy w tygodniu po godzinie. Dzięki crossfitowi wyrzeźbił ciało i schudł 8 kilo w 6 tygodni! „Moje treningi są mordercze, koszmarne, ale bezcenne” - przyznaje aktor.

Jessica Biel

Hollywodzka piękność nie wyobraża sobie życia bez crossfit. Odkąd poszła na pierwszy trening zakochała się w nim i każdego dnia stara się znaleźć czas na crossfit. Trening pozwala jej utrzymać doskonałą kondycję oraz piękne ciało, którym zachowują się wszyscy. „W Hollywood jest duże ciśnienie, aby wyglądać w określony sposób. Crossfit pomaga mi utrzymać jędrne i smukłe ciało. Dodatkowo stosuję dietę paleo. Jestem zadowolona z mojego ciała i z tego, kim jestem” - przyznała modelka w jednym z wywiadów.

Cameron Diaz

„Ćwiczenia są dla mnie jak jedzenie, spanie, oddychanie, nie mogę się bez nich obejść” - przyznaję Cameron Diaz, która ostatnio stała się nową entuzjastką crossfit. Crossfit Diaz odkryła dzięki Alexowi Rodrigezowi i od tej pory stał się jednym z jej ulubionych sposobów, aby zachować smukłą sylwetkę.

Channing Tatum

Niesamowite ciało Channing Tatum zawdzięcza właśnie treningom crossfit. „Uwielbiam swoje ciało, dlatego robię wszystko, by wyglądało nieskazitelnie. Kiedy nie trenuję moje ciało robi się obwisłe” - mówi aktor. Za co lubi cross? Jak sam przyznaje przede wszystkim za różnorodność ćwiczeń i to, że trening nie jest zawsze taki sam.

www.fit.pl