fit.pl mobile logo

Oni zakochali się w crossfit

Crossfit staje coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, w końcu to trening dla każdego, niezależnie od stopnia naszego wytrenowania. W crossficie rozmiłowały się również gwiazdy 
Kelly Clarkson

Zwyciężczyni amerykańskiego Idola, przez długi czas opierała się modzie na rozmiar XS. Dopóki nie poznała treningu crossfit. „Mój trening trwa 35 minut, niektórzy na pewno powiedzą tylko 35 minut. Ale crossfit jest na tyle intensywnym treningiem, że czuję się jak G.I. Jane. Po treningu czuję się po prostu świetnie, moje endorfiny idą w górę” - przyznała gwiazda w jednym z wywiadów. Clarkson ćwiczy crossfit od pół roku i już widać zaskakujące efekty. Piosenkarka nie tylko schudła, ale również ujędrniła ciało.

Jason Statham

Kolejną gwiazdą, która uwielbia treningi crossfit jest Jason Statham. Gwiazda „Transportera” trenuje crossfit sześć razy w tygodniu po godzinie. Dzięki crossfitowi wyrzeźbił ciało i schudł 8 kilo w 6 tygodni! „Moje treningi są mordercze, koszmarne, ale bezcenne” - przyznaje aktor.

Jessica Biel

Hollywodzka piękność nie wyobraża sobie życia bez crossfit. Odkąd poszła na pierwszy trening zakochała się w nim i każdego dnia stara się znaleźć czas na crossfit. Trening pozwala jej utrzymać doskonałą kondycję oraz piękne ciało, którym zachowują się wszyscy. „W Hollywood jest duże ciśnienie, aby wyglądać w określony sposób. Crossfit pomaga mi utrzymać jędrne i smukłe ciało. Dodatkowo stosuję dietę paleo. Jestem zadowolona z mojego ciała i z tego, kim jestem” - przyznała modelka w jednym z wywiadów.

Cameron Diaz

„Ćwiczenia są dla mnie jak jedzenie, spanie, oddychanie, nie mogę się bez nich obejść” - przyznaję Cameron Diaz, która ostatnio stała się nową entuzjastką crossfit. Crossfit Diaz odkryła dzięki Alexowi Rodrigezowi i od tej pory stał się jednym z jej ulubionych sposobów, aby zachować smukłą sylwetkę.

Channing Tatum

Niesamowite ciało Channing Tatum zawdzięcza właśnie treningom crossfit. „Uwielbiam swoje ciało, dlatego robię wszystko, by wyglądało nieskazitelnie. Kiedy nie trenuję moje ciało robi się obwisłe” - mówi aktor. Za co lubi cross? Jak sam przyznaje przede wszystkim za różnorodność ćwiczeń i to, że trening nie jest zawsze taki sam.

www.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl