U świeżo upieczonej  Miss Polonia 2012 uroda idzie w parze z odwagą. Modelka jest fanką kolarstwa ekstremalnego. W wolnych chwilach jeździ rowerem po górskich szlakach
fit.pl
2013-02-06 00:00
Udostępnij
Paulina Krupińska lubi adrenalinę
Od kilku dni to  Paulina Krupińska z Warszawy nosi koronę Miss Polonia. Najpiękniejsza Polka 2012 ma 25 lat, a z wykształcenia jest pedagogiem. Nie pracuje jednak jako animator kultury, tylko zajmuje się modelingiem. Od kilku lat chodzi po wybiegach współpracując z najlepszymi polskimi projektantami i domami mody. Jej twarz znamy z wielu reklam telewizyjnych i  bilbordów.

 

Nowa Miss Polonia lubi adrenalinę i udział w wyborach potwierdza to. Jednak w wolnych chwilach dreszczyk emocji gwarantują jej wycieczki w polskie góry. Modelka preferuje aktywny wypoczynek i zmaganie się z własnymi słabościami. Szczególnie pociąga ją ekstremalna jazda na rowerze. Z grupą przyjaciół  uprawia freerider, który polega na zjeżdżaniu z górskich szlaków na specjalnym rowerze. Marzeniem obecnie panującej Miss jest zjazd ze szczytu wulkanu na jednej z hawajskich wysp. 

Dziewczyna potwierdza, że to niebezpieczny i kontuzjogenny sport, ale wsiadając na rower pamięta o założeniu kasku i innych niezbędnych ochraniaczy.

www.fit.pl