fit.pl mobile logo

Paweł Deląg i Dominika Kublik

Para 3. Paweł Deląg i Dominika Kublik

Paweł Deląg

Aktualnie możemy go oglądać w serialu telewizji TVN "Na Współnej", ale debiutował już wiele lat temu.
Jest absolwentem PWST w Krakowie. Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.  Ma na swoim koncie wiele ról w filmach fabularnych (m.in. „Lista Schindlera”  „Quo vadis”  „Młode wilki” , „Chłopaki nie płaczą” , „Femmes d’abords” , “Granice skóry” , „Nigdy w życiu 2, czyli Ja wam pokaże” ). Występował również w wielu serialach telewizyjnych („Siedlisko”, „Tygrysy Europy”, „Bao-bab, czyli zielono mi”). Współpracuje z wrocławskim Teatrem Współczesnym oraz warszawskimi teatrami: Powszechnym, Na Woli i Scena Prezentacje.

Chociaż media interesują się jego życiem prywatnym, on sam nie lubi się zwierzać. Dlatego podczas pracy przy „Tańcu z gwiazdami” największym jego problemem jest element „reality show” - materiały filmowe realizowane podczas treningów. Twierdzi, że jest ze „starej szkoły”, nie lubi odsłaniać swoich przeżyć, emocji, zmęczenia. Obecność kamery szczególnie przeszkadzała mu kiedy przechodził kryzys formy. Był przemęczony treningami, a jeszcze nie było widać efektów ćwiczeń. Przed kamerami woli być aktorem i pokazywać efekty pracy, a nie samą pracę.

Taniec towarzyski bardzo mu się podoba, niesamowity jest kontakt, który nawiązuje się miedzy partnerami. Teraz kiedy widać efekty ćwiczeń, treningi zaczynają sprawiać mu przyjemność. Sam siebie przyłapał na tym, że jedzie na sale ćwiczen już nie dlatego, że musi, tylko dlatego, bo wie, że Dominika na niego czeka i nie może jej zawieść.

Pomimo, iż ma wielkie doświadczenie czuje presje występu na żywo. Naprawdę ciężko obydwoje pracują, ale w studio mają tylko jedną szansę. Muszą zatańczyć najlepiej jak potrafią, bez żadnej wpadki, bo „dubla” nie będzie.

Dominika Kublik

Na zajęcia taneczne zaprowadziła ją mama - tancerka. Ośmioletniej Dominice nie podobał się ten pomysł, bo była bardzo nieśmiała i wstydziła się zatańczyć w parze z chłopcem. Jednak taniec szybko się jej spodobał i szybko zaczęła robić postępy. Trenuje od 15 lat, jest sześciokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykanskich i standardowych, zdobyła również V-ce Mistrzostwo Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykanskich oraz II miejsce na Germany Open i III miejsce na Copenhagen Open w tańcach latynoamerykanski. Reprezentuje klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych (najwyższą klasę międzynarodową).

Dominika pochodzi z Wrocławia, ale o 4 lat mieszka w Warszawie, gdzie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku „turystyka i rekreacja”. Wspólnie z partnerem, Jaroslawem Marcem prowadzą od 4 lat Klub Tańca Towarzyskiego „Duet”. Dominika jest także dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego.

Bardzo podobała się jej pierwsza edycja „Tańca z gwiazdami”. Propozycja udziału w programie bardzo ją ucieszyła. Nareszcie ma okazje pokazać i wykorzystać to nad czym od tylu lat ciężko pracowała, bo turnieje tańca oglądają tylko ludzie związani z tańcem i ich bliscy.

Trochę czuła się onieśmielona kiedy dowiedziała się, że będzie uczyć tańczyć samego Pawła Deląga. Paweł bardzo ją zaskoczył, tym, że naprawdę potrafi słuchać i koncentruje się na treningach. Dzięki temu szybko zaczął robić postępy.


www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl