fit.pl mobile logo

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Para 9. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Piotr Gąsowski

Na dużym ekranie zadebiutował już w klasie maturalnej w filmie „Limuzyna Daimler Benz” F. Bajona. Następnie ukończył warszawską PWST. Zagrał w wielu filmach, m.in. „Pierścionek z orłem w koronie”, „Balanga”  , „Czterdziestolatek, dwadzieścia lat później” , „Billboard” , „Zloto dezerterów” , oraz serialach telewizyjnych ( „Szpital na perypetiach”, „Daleko od noszy”)

Przez kilka lat związany był z Teatrem Nowym i Teatrem Komedia w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele ról teatralnych. Występował w musicalach : „Warsztat” , „Criminale tango”. Od lat współtworzy „Tercet, czyli kwartet”, zdobył Grand Prix na przeglądzie piosenki aktorskiej we Wrocławiu.

Przyznaje, że ruch sceniczny nie jest mu obcy, ale układ choreograficzny ułożony dla aktora to zupełnie co innego niż taniec towarzyski. Chociaż to ciężka praca i „kubły potu wylane na treningach”, cieszy się, że może uczyć się tańczyć. W dodatku mając tak świetna instruktorkę jak Ania tylko dla siebie!

W przeciwieństwie do reszty uczestników jego kryzys nie minął, tylko przeszedł w stan chroniczny. Rano nie tyle wstaje, co „odkleja się od łóżka”. Pomimo zmęczenia odczuwa już zbawienny wpływ tańca na kondycje, dlatego ma nadzieje, że będzie lepiej.

Wydawać by się mogło, że dla znanego aktora „Taniec z gwiazdami” to tylko kolejny program telewizyjny. Piotr jednak twierdzi,  że to dla niego niezwykła przygoda. Pracy przy tym programie nie można porównać do żadnego innego show telewizyjnego. Wspołpracę z ciągle tą samą ekipą porównuje do młodzieńczych koloni i obozów.
Poza tym, to co robi w studio, to bardziej start w zawodach sportowych niż praca aktora. Aktor nawet jeśli pomyli się w jednej kwestii, następną może zagrać lepiej. Tutaj, jak skoczek narciarski, ma się tylko jedną szansę.

Anna Glogowska

Zawodowa tancerka, tańczy od 14 lat,  reprezentuje Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne. Za swoje najważniejsze osiągnięcia uważa v-ce Mistrzostwo Polski Par Zawodowych, III miejsce na Otwartych Mistrzostwach Francji i II miejsce na Otwartych Mistrzostwach Ukrainy.

Jej partnerem tanecznym jest Marcin Wrzesinski, wraz z którym założyła szkołę tańca. Poza tańcem pasjonują ją książki, które pochłania w każdej wolnej chwili. Chociaż przyznaje, że tych chwil jest mało. Marzy o tym, żeby w przyszłości mieć swoja rodzinę i zwierzęta, na dobry początek przygarnęła dwa koty.


www.fit.pl


 

 

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl