fit.pl mobile logo

Podsłuch GSM – gadżet nie tylko dla zawodowców!

Nowoczesne podsłuchy GSM cieszą się coraz większą popularnością. Korzystają z nich zarówno zawodowi detektywi, jak i osoby chcące zyskać pełną kontrolę nad swoim życiem. Jak korzystać z podsłuchu GSM i dlaczego warto zainwestować w taki gadżet?


Podsłuch GSM idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji! Możesz z niego korzystać w celu ochrony domu np. podczas dłuższej nieobecności, zyskać dowody przestępstwa lub potwierdzić swoje obawy odnośnie niewierności partnera. Co ważne podsłuch GSM pozwoli Ci także sprawdzić, co dzieje się z Twoim dzieckiem, kiedy zostaje z opiekunką lub jest w żłobku czy w przedszkolu!


Aby korzystać z mini podsłuchów opartych na technologii GSM wystarczy tylko, że umieścisz w urządzeniu aktywną kartę sim, która nie ma włączonej poczty głosowej. Dzwoniąc na numer telefonu umieszczony w urządzeniu usłyszysz, co dzieje się w jego pobliżu!
Jaki podsłuch GSM wybrać?


Podsłuch GSM to jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń, które powszechnie stosują zawodowi detektywi. Długi czas pracy na baterii to Twoja gwarancja pełnej kontroli nad tym, co dzieje się w jego pobliżu. Podsłuch nie wymaga kabli i anten, więc zapewnia pełną dyskrecję. Możesz go zainstalować w domu, firmie lub ukryć w ulubionej maskotce Twojego dziecka.


Podsłuch GSM na kartę SIM pozwoli Ci poczuć się pewnie i bezpiecznie nie tylko we własnym domu. Dzięki funkcjonalności niewielkich rozmiarów urządzenia, które cechuje niezawodna paca zyskasz jeszcze coś więcej – możliwość sprawdzenia, co dzieje się w Twoim samochodzie, kiedy pożyczasz go dorastającemu dziecku lub co robi Twoja żona, kiedy podobno wychodzi z przyjaciółką! Wystarczy ukryć urządzenie w torebce żony, plecaku dziecka lub samochodzie, a zawsze będziesz mieć 100% pewność, że Twoi bliscy są z Tobą szczerzy.


Najlepsze podsłuchy GSM
Doskonałą jakością i popularnością wśród użytkowników cieszy się niezawodny i tani podsłuch RS900, który mimo przystępnej dla każdego ceny nie jest jedynie „zabawką”, a profesjonalnym gadżetem szpiegowskim. Urządzeniu w najlepszej na rynku cenie kupisz tutaj: sklepelectrogsm.pl/podsluch-gsm-na-karte-sim-proste-podsluchiwanie.html


SklepElectrogsm zapewni Ci także dostęp do innych ciekawych gadżetów oraz części i akcesoriów do telefonów i tabletów, a także popularnych konsoli do gier. W ofercie znajdziesz tysiące przydatnych każdemu użytkowi sprzętu GSM produktów w zawsze konkurencyjnej cenie!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl