fit.pl mobile logo

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska

Para 5. Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska

Rafał Mroczek

Od pięciu lat gra Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Na plan filmowy trafił dzięki mamie, która chętnie organizowała wolny czas swoim synom bliźniakom. To ona zapisała Rafała i Marcina na casting do serialu, dzięki niej też tańczyli w zespole tańca nowoczesnego "Caro Dance" w rodzinnych Siedlcach. Podobno bardzo się buntowali przeciwko zajęciom w zespole, ale kiedy mama wreszcie dała się przekonać i stwierdziła, że jeśli nie mają ochoty, nie będzie ich do niczego zmuszać, to okazało się, że jednak taniec się im podoba i regularnie chodzili na treningi.

Obecnie Rafał studiuje na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej, chociaż wcześniej poważnie zastanawiał się nad wyborem wojskowej uczelni.

Szczerze przyznaje, że chciał wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami" ze względu na emocje, które wyzwala występ na żywo, poza tym lubi rywalizację. Może dlatego, że zawsze i we wszystkim rywalizują z bratem. Wydaje mu się, że u bliźniaków to zupełnie naturalne i wcale się tym nie przejmuje.
Bardzo się cieszy, że tańczy z Anetą, nie tylko dlatego, że jest świetną tancerką, ale też dlatego, że mają podobne temperamenty, więc dobrze pracuje się im razem.

Aneta Piotrowska

Ma dopiero 19 lat, ale zdobyła najważniejsze tytuły, o jakich marzą tancerze. Można powiedzieć, że zadebiutowała jako sześciolatka w programie telewizyjnym "Mini lista przebojów" , w którym tańczyła i zaśpiewała jeden z przebojów Madonny - "La Isla Bonita".

Ale regularne treningi tańca towarzyskiego zaczęła w wieku 10 lat. Jej talent na jednym z międzynarodowych turniejów docenił Amerykanin, Derek Hough, który razem ze swoją trenerką zaproponował 15 letniej Anecie współpracę. Żeby z nim trenować musiała rozstać się z rodziną i zamieszkać w Londynie. Bardzo ciężko pracowała, ponieważ oprócz treningów rozpoczęła naukę w college'u Theatre and Performance Art. Często kończyła treningi nawet o 2 w nocy, a o siódmej rano była już na zajęciach w szkole, ale dzięki temu zaczęła osiągać sukcesy.
Jej najważniejsze osiągnięcia taneczne razem z Derekiem Hough to: I miejsce na Mistrzostwach Świata w Ostrawie (gdzie reprezentowali Polskę) , I miejsce w International Championship, I miejsce Miami Open, II miejsce w Japan Open. W 2003 roku wygrali najbardziej prestiżowy turniej taneczny na świecie - zdobyli I miejsce w Blackpool w kategorii wiekowej do 21 lat. Poza tym wielokrotnie zdobywali Mistrzostwo Polski w klasie Youth oraz i V-ce Mistrzostwo Amatorów. Reprezentuje klasę taneczną "S" (najwyższa klasa międzynarodowa) w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.
Poza udziałem w zawodach tanecznych Aneta występowała również w musicalach wystawianych Thetre of Wimbledon.

Po prawie 3 latach zatęskniła za rodziną i krajem i postanowiła wrócić do Polski. Nie na długo, bo już po 3 miesiącach otrzymała propozycję z Niemiec, a później z Honkongu, gdzie prowadziła zajęcia w akademii tańca oraz pracowała jako fotomodelka. Kiedy po raz kolejny zatęskniła za Polską i wróciła na parę miesięcy do kraju, rodzina namówiła ją na wzięcie udziału w castingu do "Tańca z gwiazdami". Anecie bardzo podobał się program, dlatego nie zastanawiała się długo. Nie przedłużyła kontraktu w Honkongu i została w Polsce.


www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl