fit.pl mobile logo

Tango receptą na goracą temperaturę związku!

Jeśli czujecie, że do waszego związku zaczyna wkradać się nuda, a czas spędzony razem nie jest już tak ekscytujący jak na początku, nie odwlekajcie działania myśląc, że to minie. Co można zrobić, by urozmaicić wspólne chwile i nadać związkowi nieco pikanterii? - Tańczyć!
Z czasem emocje opadają, przyzwyczajamy się do siebie, a nasz związek powoli zaczyna wygasać. Jeśli nie zawalczymy o pobudzenie zmysłów i ciągłe podsycanie uczucia, rutyna może okazać się zabójcza dla związku i szybko doprowadzić do jego rozpadu.

Jesienne, chłodne wieczory, kiedy oboje wracacie z pracy, może nie są najlepszą porą na romantyczne spacery we dwoje, ale to jeszcze nie powód żeby spędzić je przed telewizorem. Warto znaleźć zajęcie, które będzie wymagało zaangażowania obojga partnerów, a w dodatku rozpali dawny ogień w związku. Dobrym pomysłem może okazać się wyznaczenie przynajmniej jednego dnia w tygodniu na randkę poza domem, wspólny wypad do kina lub zapisanie się na lekcje tańca. Jaki styl będzie najlepszy dla rozbudzenia uczucia? Oczywiście tango!

Do tanga trzeba dwojga!

Tango to argentyńsk taniec ulicy, wymagający przede wszystkim bliskości partnerów. To taniec pełen pasji i intymności, pobudzający zmysły, jak żaden inny. Wystarczy spojrzeć na niezapomnianą scenę tańca z filmu „Zapach kobiety”, gdzie Al Pacino porywa młodą dziewczynę do tanga, by przekonać się, ile temperamentu tkwi w tym stylu. Już samo oglądanie tańczącej pary potrafi sprawić, że robi się gorąco, a wspólny taniec wywoła emocje i pobudzi zmysły nawet u par z wieloletnim stażem.

Krótka historia namiętności

Tango zrodziło się na ulicach Buenos Aires i Montevideo. Dzięki bliskości, możliwości improwizacji i zmysłowym ruchom szybko stało się charakterystycznym tańcem ukazującym pełne namiętności relacje między kobietą i mężczyzną.

tango 1Przez napięcie i erotyzm, które rodzą się między partnerami w czasie tańca, tango miało nie lada problemy gdy po raz pierwszy przywędrowało z Argentyny do Europy. Nowy, frywolny jak na ówczesne standardy taniec oburzał bywalców salonów, co tylko zwiększyło jego popularność. Obecnie możemy podziwiać go w wykonaniu profesjonalistów, jak również sami dać się ponieść pobudzającej muzyce przenoszącej nas na ulice miast Ameryki Południowej.

- W związku z ekspansją tanga na cały świat, pojawiały się coraz to nowe gatunki, często znacznie odbiegające od klasycznej formy. Piękno charakteru prawdziwego tanga zostało zastąpione szybszym, pulsacyjnym rytmem i do wyboru mamy teraz tango argentyńskie, tango de salon, tango milonga czy wreszcie bachatango, które jest połączeniem zmysłowości tańca bachata oraz pasji tanga w jeden energicznym i zmysłowym stylu - mówi Marta Nemś z jednego z krakowskich centrów tańca.

Zapisując się na kurs nie tylko spędzicie czas razem i nauczycie się czegoś nowego, ale dzięki aktywności fizycznej i opanowaniu zmysłowych ruchów charakterystycznych dla tanga, poczujecie się pewniej i atrakcyjniej. Spróbujcie razem wygospodarować chociaż jeden wieczór w tygodniu, w którym w rytm muzyki nadacie pikanterii swojemu związkowi i na nowo odkryjecie w sobie pasję.

www.taniec.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl