fit.pl mobile logo

Tomasz Kammel nie lubi „fitnesek”

"Fitneski - typ, którego nie znoszę" - pisze Tomasz Kammel w felietonie dla jednego z portali internetowych.
Tak przynajmniej wynika z felietonu, który Kammel napisał dla jednego z internetowych portali. A konkretnie chodzi o wyraz twarzy, jakim „fitneski” częstują mężczyzn, gapiących się na ich piersi.

Popularny prezenter pisze w felietonie dla „Wirtualnej Polski” o powszechnym w lecie zjawisku. Mianowicie o tym, jak podczas pięknej, słonecznej pogody kurczą się kobiece stroje, a panie dumnie eksponują atrakcyjne dekolty. Kammel przyznaje, że nie może się oprzeć, by na te atrakcyjne krągłości się pogapić, a przy okazji dokonuje na podstawie reakcji pań na męskie gapienie własnej klasyfikacji kobiet. Jedną z grup, jaką wyodrębnił wśród kobiet pan Tomasz są właśnie wspomniane wcześniej „fitneski”.

„Fitneski - typ, którego nie znoszę” – pisze Kammel. „Żeby było jasne, nie chodzi mi o każdą bez wyjątku kobietę, która ubrana w trykot ćwiczy lub udaje, że ćwiczy. Tu chodzi raczej o te zgrabne, opalone, wytrenowane, zwinne niczym pantery kobiety o zaciętych twarzach z niemym komunikatem na ustach: „Przestań się gapić na mój biust palancie.” Jasne, to, że jest prawie na wierzchu, do niczego nas nie upoważnia, a już na pewno nie do gapienia się jak sroka w gnat”.

fitneska

No i jak tu się nie gapić?


„Fitneski” w klasyfikacji Kammela to istoty wyglądające na co najmniej niebezpieczne: „do ciała bogini seksu doczepiona jest głowa nieposkromionej złośnicy, której zacięcie sugeruje obrazę na cały świat. Rzucają gniewne spojrzenia na lewo i prawo. Jeśli mężczyzna nie jest dostatecznie czujny, ma wielkie szanse na terapię szokową. Jego przytępiony kontaktem ze sztangą wzrok zawisł na biuście fitneski, podnosi oczy i spotyka okulistyczny lancet czyli... gdyby wzrok mógł zabijać, już byś nie żył, brrrrr.”

Prezenter kończy swój wywód dość ciekawym apelem: „Fitneski proszę, żeby wyraz twarzy dopasowały do reszty, czyli, żeby tam też były piękne. Za co z góry dziękuję”.

I co wy na to drogie Panie?

 

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl