Weronika Marczuk odpadła z półfinału!

Weronika Marczuk i Jan Kliment stracili szansę na Kryształową Kulę i samochód, zwycięzcami półfinałowego odcinka okazali się panowie: Kacper Kuszewski i Bilguun Ariunbataar i to oni rozegrają taneczny bój w finałowym odcinku
fit.pl
2011-11-21 00:00
Udostępnij
Weronika Marczuk odpadła z półfinału!
jan weronika1aW półfinałowym odcinku pary zatańczyły tango argentino oraz taniec latynoamerykański do wyboru, powtórzony w nowej choreografii. Odcinek rozpoczął się występem prowadzącej Nataszy Urbańskiej i tancerza, Stefano Terrazino, którzy zatańczyli tango "Valentino" do choreografii ze spektaklu "Polita".

Zwycięzcą i czarnym koniem odcinka według jury i widzów okazał się Kacper Kuszewski, aktor wzruszył jury nie tylko brawurowo wykonaną rumbą. Także tango w wykonaniu Kacpra i Ani nie miało sobie równych.

Duszę tancerza odkrył w sobie także Bilguun, który bryluje prawie w każdym tańcu i jako jedyny otrzymuje najwyższe noty. Za wykonanie tanga argentino Astora Piazzoli otrzymał 40 punktów i owacje na stojąco od Iwony Pavlović.

Tymczasem z programem pożegnała się Weronika Marczuk i Jan Kliment była prowadząca "You Can Dance" jeszcze niedawno nieźle radziła sobie w programie. Tym razem widzowie nie dali jej szansy na finał, zwłaszcza, że  jury nie do końca uwierzyło w taneczne emocje tej pary.

A zatem w finale szykuje się prawdziwie męska bitwa! Czym zachwycą w finałowym odcinku za tydzień, kto okaże się większym faworytem jury? Kto zgarnie Kryształową Kulę o odjedzie wspaniałym mercedesem? Tego dowiemy się już 27 listopada!

www.taniec.fit.pl