Wózek może służyć nie tylko do tradycyjnych spacerów z dzieckiem. Znamy już ćwiczenia z wózkiem, które służą nie tylko dziecku, ale i figurze mam. Teraz czas na hulajnogę, która pozwala rodzicom szybciej przemieszczać się z maluchem, zapewniając obojgu  komfort i zdrową zabawę
fit.pl
2013-03-06 00:00
Udostępnij
Wózek-hulajnoga dla aktywnych mam
roller buggy 1Przejażdżka i zabawa podczas spaceru? Trudno to sobie wyobrazić, poruszając się klasycznym wózkiem po mieście.

Możesz jednak zmienić nudny spacer w prawdziwą przygodę, wybierając bezpieczną hulajnogę ze stelażem na gondolę wózka lub nosidełka. Efekt? Świetna zabawa dla Ciebie i dziecka, bo oto spacer staje się wspaniałą przygodą i zdrową aktywnością - Ty masz szansę trochę się poruszać podczas waszego wypadu, a dziecko cieszyć się z szybkiego spaceru.

Wózek-hulajnoga został zaprojektowany przez Valentina Vodevai i może być alternatywą dla innych pojazdów przeznaczonych dla rodziców przemieszczających się z dziećmi np. popularnych rowerów z dopinanym miejscem na wózek lub gondolę.

Roller Buggy czyli wózek-hulajnoga może służyć dzieciom w wieku od 1,5 - 4 lat. Warto podkreślić, że funkcjonalna i bezpieczna stopa hulajnogi pozwala rodzicom na na szybkie i bezpieczne wożenie dziecka w obrębie każdej, w miarę płaskiej powierzchni. By maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo dziecka, w hulajnodze zamontowano dwu dyskowe hamulce hydrauliczne, redukujące prędkość i pozwalające na całkowite zatrzymanie pojazdu w każdych warunkach. Wózkorolka może osiągnąć 15 km/k maksymalnej prędkości.

Dzięki połączeniu dwóch jeżdżących urządzeń, zarówno, rodzic jak i dziecko ma mnóstwo radości ze wspólnej przejażdżki.

www.fit.pl