fit.pl mobile logo

Wyciskarka Philips - idealny sposób na świeże soki i musy

Soki i musy przygotowywane samodzielnie smakują wyśmienicie, a przede wszystkim dostarczają nam niezbędnych witamin i minerałów. W przygotowaniu soków i musów pomocna będzie wyciskarka firmy Philips

Wyciskarka  Philips - wygląd

 

Wyciskarka zmieści się w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Ma jedynie 11 centymetrów szerokości, dzięki czemu zajmuje mało miejsca, a jej niepowtarzalny design doda uroku każdej kuchni.  Elementy wyciskarki można spakować do pojemnika na miąższ, co znacznie ułatwia przechowywanie. Producent zadbał o to, aby jej montaż był łatwy i prosty. Właściwie odbywa się to intuicyjnie. Dodatkowym ułatwieniem jest dioda, która informuje, czy wyciskarka jest dobrze złożona.

wyciskarka-philips-test-1

 

Wyciskarka Philips - technologia

 

Wyciskarka wolnoobrotowa Philips posiada technologię MicroMasticating, która pozwala wycisnąć z owoców i warzyw do 90 proc. ich zawartości. Jest bardzo efektywna, a odpady (które trafiają do pojemnika) są naprawdę suche. Technologia pdokonuje mikro wyciskania, uwalniając jeszcze zdrowszy, pożywny sok za pomocą metalowego wałka. Dodatkowo urządzenie posiada opcję QuickClean, dzięki czemu przygotowując soki dla kilku osób, każdemu możemy przyrządzić jego ulubiony, bez rozkładania i mycia wyciskarki. Wystarczy, że do otworu na owoce/warzywa wlejemy wodę, a wszystkie elementy zostaną przeczyszczone i następny sok, nie będzie miał posmaku poprzedniego.

wyciskarka-philips-test-4

Dużym plusem wyciskarki jest możliwość wyboru klarowności soku, dzięki dołączonym dwóm pierścieniom. Wybierając pierścień szary, możemy przygotować gęsty sok lub mus (np. z jabłek), natomiast wybierając czarny, nasz sok będzie bardziej klarowny z małą ilością miąższu.

 

Wyciskarka Philips - plusy

Urządządzenie urzeka nie tylko wyglądem i wyżej wymienionymi technologiami. Wyciskarkę czyści się dosłownie w minutę. Ponieważ elementy nie mają ostrych krawędzi, pozostałości włókien i cząstki składników są spłukiwane w kilka sekund.  Wystaczy, po skończonej pracy, rozłożyć urządzenie i spłukać poszczególne elementy pod bieżącą wodą. Kolejnym plusem jest wbudowaną blokadę kapania, który sprawia, że przygotowanie soku nie brudzi całej kuchni.  Wystarczy nacisnąć spód wylotu soku, aby bez moczenia dłoni przerwać wypływ soku. 

Wyciskarka wolnoobrotowa świetnie radzi sobie z wyciskaniem soku zarówno z produktów miękkich (pomarańcze, winogrona, kiwi), jak i twardych (marchewka, buraki). Wyciśnie również sok z liści szpinaku, jarmużu czy bazylii.

wyciskarka-philips-test-2

Prosta obsługa urządzenia sprawia, że przygotowanie soku to doskonała zabawa dla całej rodziny. Sok/mus przygotowujemy w kilka minut, zapewniając każdego dnia prawdziwą dawkę witamin i składników mineralnych. 

Do wyciskarki Philips dołączona jest kolorowa i ładnie wydana książka z inspirującymi przepisami. Znajdziecie w niej 40 przepisów na soki, koktajle i desery z podaniem wartości odżywczych w każdym soku!

 

Wyciskarka Philips ma jeden mały minus - otwór do którego wkładamy produkty jest dosyć mały i owoce czy warzywa trzeba kroić na małe części. Jednak jak zapewnia producent już wkrótce na rynku pojawi się model, posiadający znacznie większy otwór. 

Zobaczcie videotest wyciskarki wolnoobrotowej Philips

 

 

Więcej informacji: http://www.philips.pl/c-m-ho/juicer?origin=10_pl_pl_wyciskarka_fit____pr_iii

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl