KRUGER&MATZ NAVIGATOR 100 - test zegarka z GPS

W ostatnich dniach mieliśmy okazję przetestować najnowszy zegarek od firmy Kruger&Matz - Navigator 100. Zegarek przeznaczony jest dla biegaczy. Co go wyróżnia spośród innych zegarków dostępnych na rynku?
2017-03-15 00:00
Udostępnij
KRUGER&MATZ NAVIGATOR 100 - test zegarka z GPS

Zegarek Navigator 100 z pasem telemetrycznym to urządzenie w 100% dedykowane tym, którzy chcą mieć swoją aktywność fizyczną pod ścisłą kontrolą. Zegarek może współpracować zarówno z dołączoną do zestawu dedykowaną aplikacją komputerową Sport Tracker, jak też z innymi popularnymi aplikacjami dla sportowców.

 

zegarek-test

 

Kruger&Matz Navigator 100 jest urządzeniem, które dostarczy użytkownikowi odpowiedzi na pytanie w jaki sposób jego ciało reaguje na aktywność fizyczną? Dostępny w zestawie pas telemetryczny pomoże dokładnie mierzyć puls w czasie uprawiania sportu, a funkcja alarmu po przekroczeniu limitu tętna, pomoże dostosowywać treningi do rzeczywistych możliwości i uniknąć przykrych konsekwencji zdrowotnych.

 

17341999_873196986153308_1990370853_o

 

Dodatkowo mieliśmy okazję przetestowania bezprzewodowych słuchawek firmy Kruger&Matz M5. Nowe słuchawki Kruger&Matz to produkt dla osób, dla których jakość brzmienia ważna jest w każdych warunkach. Zakładając bezprzewodowy model M5 poczują oni nie tylko większą niezależność, ale też usłyszą swoje ulubione utwory w bardzo wysokiej jakości. Przesyłany za pośrednictwem Bluetooth dźwięk, posiada pełną szczerość pasma i klarowne brzmienie, które gwarantuje technologia APT-X. Dzięki słuchawkom M5 można słuchać swoich ulubionych kawałków bezprzewodowo, jednak z dźwiękiem tak dobrym, jak w słuchawkach przewodowych.

Zobaczcie nasz test zegarka Kruger&Matz Navigator 100 i słuchawek Kruger&Matz M5.