Timex przygotował limitowaną serię zegarków specjalnie dla uczestników Flora Maratonu Warszawskiego
fit.pl
2007-08-01 00:00
Udostępnij
Zegarki dla biegaczy
biegTimex, partner Flora Maratonu Warszawskiego, który odbędzie się we wrześniu, przygotował specjalnie dla jego uczestników limitowaną serię zegarków Timex Ironman.

Zegarki wyróżnia logo Fundacji „Maraton Warszawski” umieszczone na obudowie wyświetlacza.

– Kolekcja specjalna to jeden z elementów naszej współpracy z Maratonem Warszawskim. Od kilku lat wspieramy warszawskie święto biegania jako Oficjalny Sponsor Pomiaru Czasu. Jesteśmy przekonani, że limitowana seria zegarków to doskonały partner zmagań sportowych oraz wyjątkowa pamiątka dla uczestników i kibiców warszawskiej imprezy – mówi Anna Borg, Dyrektor Generalny Timex Group Polska.

– Fakt wyprodukowania przez firmę Timex specjalnej serii poświęconej naszej imprezie to dla nas powód do dumy – dodaje Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”. – Taki produkt świadczy bowiem o tym, że marka „Maraton Warszawski” ma już w świecie sportu określoną wartość i że nasi partnerzy chcą się z nią coraz silniej identyfikować.

Modele z limitowanej kolekcji „Timex na Maraton Warszawski” mają ergonomiczny kształt, opracowany pod kątem potrzeb sportowca. Zegarek nakłada się bowiem w taki sposób, że wyświetlacz znajduje się na bocznej części nadgarstka. Dzięki temu łatwo jest spoglądać na monitor i sprawdzać wskazania zegarka podczas biegu, bez wykonywania zbędnych, wytrącających z rytmu ruchów.

W zaprojektowanej specjalnie z okazji Maratonu Warszawskiego kolekcji dostępne są modele dla kobiet i mężczyzn. Zegarki męskie wykonano w odcieniach srebra i grafitu, z wyróżniającymi się elementami w kolorze pomarańczowym, symbolizującym energię, siłę i witalność – atrybuty prawdziwego sportowca.

W modelach dla pań dominującą barwą jest błękit, przywodzący na myśl bezchmurne niebo i wakacyjną pogodę, która zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kolorowy zegarek jest też świetnym dodatkiem do letnich strojów czy kostiumu kąpielowego.

Zegarki z serii „Timex na Maraton Warszawski” mają szereg funkcji przydatnych biegaczom: stoper, timer i trzy rodzaje alarmu. Czas można mierzyć w dwóch trybach: LAP (po pokonaniu określonego dystansu stoper zaczyna liczyć od początku) oraz SPLIT (międzyczas – po pokonaniu danego dystansu w każdym momencie można sprawdzić czas). Wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie najlepszych wyników czy średnich czasów. Dzięki funkcji Indiglo – podświetlenia tarczy – wskazania wyświetlacza są czytelne w ciemności. Mechanizm jest wodoodporny w klasie do 100 m.

Zegarki z kolekcji przygotowanej na Flora Maraton Warszawski można kupić w sklepie internetowym firmy Timex.

timex maraton warszawski model damskitimex maraton warszawski model meski

www.fit.pl