Siłownia już dawno przestała być miejscem dla „mięśniaków”. Dzisiejsze kluby fitness to jasne i przestrzenne miejsca, pełne uśmiechniętych ludzi. Ale czasem zdarzają się irytujące typy, jakie najczęściej? 
fit.pl
2013-10-03 00:00
Udostępnij
Irytujące typy na siłowni


Paker

Najczęściej znajdziesz go przed lustrem, gdy będzie sprawdzał jak napinają mu się mięśnie podczas unoszenia ciężarów. Najczęściej ubrani w koszulki, typu bokserka i szorty, tak, aby wszystkie najważniejsze partie mięśni były odsłonięte. Najczęściej słuchać z ich ust stękanie. A nieodzownym elementem ich wyposażenia jest shaker z odzywkami białkowymi.

Królowa Piękności

Modnie ułożone włosy, makijaż, ciuchy z najnowszej kolekcji – tak przygotowana królowa piękności idzie na salę fitness. Większość czasu spędza przed lustrem, sprawdzając jak wygląda podczas wykonywanych ćwiczeń. Najczęściej uśmiecha się do trenera personalnego lub innych mężczyzn na siłowni.

Nudysta

Niczego się nie wstydzi. Dla niego zdjęcie koszulki, spodenek czy slipek przy wszystkich w szatni nie jest problemem. Nie zwraca uwagi na zażenowanie innych. Jego nagość jest wszędzie!

Plotkarka

W klubie fitness ćwiczy głównie.... język. Nie zamyka jej się buzia. Przychodzi do klubu z koleżanką i bez przerwy gada, przechadzając się swobodnie między sprzętami. Jeśli akurat nie rozmawia z koleżanką, ćwiczy mięśnie rąk, trzymając telefon przy uchu i wciąż gada.

Zapominacz

Zawsze czegoś brakuje w jego/jej torbie. A to nie spakowała ręcznika, a to brakuje biustonosza sportowego. To osoba, która wiecznie zapomina coś zabrać z szatni i wraca się po kilka razy. To osoba, która na każde zajęcia grupowe przychodzi 5 minut po czasie.

Doradca

Zna wszystkich i zna się na wszystkim. Najlepiej wie, jak wykonać dane ćwiczenie, co jeść przed i po treningu. Chodzi po całym klubie fitness i bez przerwy gada i doradza każdemu, niezależnie czy ktoś tego chce czy nie.

www.fit.pl