fit.pl mobile logo

Trening, a zdrowe odchudzanie

Trenowanie ponad siły, po to, aby osiągnąć abstrakcyjny cel promowany przez media społecznościowe nie sprzyja efektywnym zmianom ani tym bardziej nie sprawia przyjemności. Taka forma dochodzenia do idealnej sylwetki mija się z celem, ponieważ już od samego początku obarczona jest solidnym pakietem błędów.

Niechęć do ćwiczeń, wybieranie szybkich i w efekcie nieskutecznych diet – to wszystko sprawia, że marzenie o pięknym ciele coraz bardziej się rozmywa. Jak sprawić, aby trenowanie i odchudzanie naprawdę przyniosło rezultaty? Najlepiej korzystając z pomocy specjalistów, którzy pokażą jak odkrywać przyjemność zarówno w jednym, jak i w drugim.

Czym jest zdrowe odchudzanie?

Nowoczesna dieta odchudzająca może być szybka i skuteczna. Wystarczy, aby została opracowana w zgodzie z potrzebami organizmu. Właśnie to otrzymujesz gdy decydujesz się na konsultację w Centrum Respo. Z pomocą doświadczonych trenerów i dietetyków klinicznych poznasz czym naprawdę może być dieta online i dlaczego wybór takiej metody poprawy codziennych nawyków ma sens.

Kiedy już odkryjesz, że regularne ćwiczenie w formie lubianej aktywności oraz zdrowe jedzenie mogą sprawiać przyjemność, z pewnością nie wrócisz do przypadkowych diet. Stawiając na skuteczne odchudzanie pod okiem specjalisty zyskasz nie tylko profesjonalną opiekę, ale też solidne zasoby rzetelnej wiedzy o tym, czym naprawdę powinno być zdrowe odchudzanie. Odkryjesz, że to proces oparty na wdrażaniu właściwych, zdrowych nawyków z uwzględnieniem własnych potrzeb i upodobań.

Jaki trening jest najlepszy?

Niezbędnym towarzyszem zdrowego żywienia jest odpowiednio dobrany program ćwiczeń fizycznych. Odpowiedź na pytanie dlaczego aktywności fizyczna jest ważna w codziennym planie odchudzania uzyskasz podczas konsultacji z osobistym Opiekunem Celu. Zaplanowany przez niego trening w domu może przynieść więcej dobrego niż Ci się zdaje, szczególnie wtedy, gdy każda sesja opiera się na aktywności, którą lubisz, w której czujesz się dobrze i możesz realizować kolejne cele z przyjemnością.

Indywidualnie zaplanowany trening siłowy w domu przyczyni się do efektywnego spalania tłuszczu oraz pozwoli Ci zwiększyć możliwości Twojego organizmu w sposób w pełni kontrolowany, z uwzględnieniem zarówno do możliwości, jak i ograniczeń.

Jaka aktywność jest najlepsza dla Ciebie?

Podstawą realizacji marzeń o pięknym i zdrowym ciele jest ustalenie właściwych priorytetów, wyznaczenie możliwych do osiągnięcia celów oraz dążenie do nich w zgodzie z samym sobą. W tym wszystkim pomoże Ci dobry dietetyk online. Jeśli nie wiesz, jaka aktywność fizyczna pozwoli Ci połączyć trening z przyjemnym spędzaniem czasu oraz jak zabrać się do zmiany nawyków żywieniowych, zaufaj osobistemu doradcy.

Zaplanowany przez niego trening dla początkujących pozwoli Ci wdrożyć się w nowy system funkcjonowania. W czasie indywidualnej konsultacji dowiesz się nie tylko ile powinien trwać trening, aby przyniósł efekty, ale też jakie rodzaje aktywności będą dla Ciebie najlepsze. Wyzwól zmagazynowaną w sobie energię podejmując trening online – w domu, bez stresu, bez ciekawskich spojrzeń i w dowolnie wybranym momencie.

Zadbaj o wsparcie dietetyka online

Skoro restrykcyjne, popularne diety nie działają, co zrobić, żeby odchudzanie miało sens? Z pewnością zrezygnować z prób głodzenia się na rzecz profesjonalnego planu zrzucania zbędnych kilogramów, który przygotuje doświadczony dietetyk online. Za pomocą Internetu uzyskasz konsultację w dowolnym czasie i miejscu, a opracowany program pozwoli Ci przejść każdy z etapów odchudzania bezpiecznie pod czujnym okiem osobistego trenera i motywatora.

Skuteczna dieta nie wymaga odmawiania sobie przyjemności z jedzenia. Jej podstawową ideą jest wybieranie zdrowych, wartościowych produktów oraz przygotowywanie z nich posiłków, które wyglądem, smakiem i aromatem zachęcą do jedzenia. Uzyskane w Centrum Respo porady dietetyczne zaostrzą Twój apetyt na zdrową dietę, której przygotowanie nie wymaga wiele pracy. Chcesz jeść pyszne potrawy, a jednocześnie tracić na wadze? Skorzystaj z porady dietetyka już dziś.

Pamiętaj o zbilansowanych posiłkach

Aktywność fizyczna potrafi wyzwalać w nas radość i ubarwiać codzienne życie, o ile tylko zostanie właściwie dobrana do potrzeb i upodobań. Podobnie z żywieniem: gdy jemy to, co lubimy w porach, kiedy odczuwamy głód, efekt przychodzi sam. Jednak czy naprawdę da się jeść smacznie i syto, a przy tym chudnąć? Indywidualnie skonstruowana dieta online dowodzi, że tak.

Zdrowe, ale wciąż smaczne produkty i ich odpowiednie zestawienie to klucz do szybkiego wdrożenia i utrwalenia prawidłowych nawyków. Tego, czym naprawdę jest zbilansowana dieta dowiesz się na https://centrumrespo.pl/dieta-online/ gdzie wybierzesz najlepszy dla siebie pakiet wsparcia. Zbilansowany posiłek to jednak dopiero początek. Na każdym etapie pracy z trenerem Centrum Respo dowiesz się więcej o swoich rzeczywistych potrzebach oraz możliwościach i wykorzystasz je w realizacji celów, będąc z każdym krokiem bliżej wymarzonej metamorfozy.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl