Rower a nawierzchnia, czyli jak znaleźć idealne połączenie?

Rower to coraz chętniej wybierany środek transportu, ale też sposób na aktywność fizyczną czy krajoznawcze wycieczki. Zanim jednak wyruszysz w podróż, pamiętaj, że jazda musi sprawiać Ci przyjemność, być komfortowa oraz bezpieczna. Żeby tak się stało, potrzebujesz odpowiednio dobranego roweru! Najlepiej takiego, który będzie spełniał Twoje indywidualne potrzeby, ale przede wszystkim, będzie dopasowany do podejmowanej przez Ciebie aktywności i nawierzchni, po której będziesz jeździć. Marka STORM radzi.
2023-09-19 00:00
Udostępnij
Rower a nawierzchnia, czyli jak znaleźć idealne połączenie?

Nie ma lepszej okazji na skorzystanie z rowerowego dobrodziejstwa niż trwający sezon. W tym czasie chętnie wybieranym kierunkiem jest północ Polski. Nad morzem lub na mazurach świetnie sprawdzą się rowery trekkingowe (także te w wersji elektrycznej). Średnia szerokość opon sprawia, że nadają się na jazdę po ścieżkach rowerowych, ale też po szutrze. Wyposażone w bagażnik, błotniki oraz oświetlenie będą idealne na długie trasy z podziwianiem przyrody w tle. W razie potrzeby możesz zamontować na nich sakwy, w których pomieścisz wszystkie potrzebne rzeczy.

Grafika do IP 1(1)(1)

Do wycieczek rowerowych zachęca również górski krajobraz. Pełen wzniesień, trudny teren to warunki stworzone do jazdy na MTB lub E-MTB. Wytrzymała konstrukcja, amortyzacja, a co najważniejsze szerokie opony, gwarantują odpowiednią przyczepność nawet na nierównej drodze. Rowery górskie zostały zaprojektowane w taki sposób, by zachować pochyloną pozycję, która jest optymalna do jazdy po wymagających trasach.

Grafika do IP 2(2)

Jeśli nie chcesz ograniczać się do konkretnego rodzaju nawierzchni i wolisz bardziej uniwersalny model – postaw na gravela. Nowość marki STORM to rower szybszy od górskiego, który przypadnie do gustu wszystkim tym, dla których trekking to za mało. Komfort i stabilność na zakrętach wynikająca z typowo sportowej pozycji to tylko niektóre z jego zalet. Doświadcz przyjemności z jazdy bez względu na teren, po którym będziesz się poruszać.

Grafika do IP 3(2)