fit.pl mobile logo

Europejski program 55plus - odpoczywaj na Cyprze!

Choć wakacje już za nami warto pomyśleć o posezonowym wypoczynku, zwłaszcza, że właśnie ruszył program turystyki socjalnej dla obywateli Unii Europejskiej po 55. roku życia  
wakacje sAtrakcyjne wakacje na Cyprze w kurorcie turystycznym i czterogwiazdkowym hotelu, w pobliżu piękne plaże, a planach wycieczki i błogi wypoczynek w cieniu drzew. Taki scenariusz wakacji po sezonie w korzystnej cenie mogą zrealizować seniorzy po 55 roku życia!


Atrakcyjne wakacje dla seniorów to pomysł na popularyzację turystyki 55 plus. W okresie od października do kwietnia 2011 biuro podróży Triada oferuje 8 dniowe wycieczki na Cypr, które dzięki programu turystyki przyjaznej seniorom, jest w części dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Także Polacy, zarówno ci w wieku powyżej 55 lat, jaki i towarzyszące im osoby (nie muszą one przekraczać tego wieku) mogą poznać Cypr w całej okazałości.


W ofercie znajdują się najpopularniejsze kurorty turystyczne wyspy - Limassol i Pafos. W cenę wycieczki wliczony jest bilet lotniczy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie, transfery, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie oraz wyjazdy objazdowe.


Program ma na celu nie tylko popularyzację pięknego Cypru, ale także pomagać seniorom w spęłnianiu  marzeń o dalekich podróżach i odpoczynku wśród egzotycznej przyrody.

Czytaj więcej:

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl