Po okresie wakacyjnego odpoczynku Nowohucka Akademia Seniora wznawia swoją działalność na rzecz seniorów. Od jesieni wszystkie osoby zainteresowane rozwijaniem i poszerzaniem swoich zainteresowań, pasji i umiejętności oraz poszukujące nowych i ciekawych form aktywności, będą mogły skorzystać z oferty edukacyjno – kulturalnej Akademii
fit.pl
2012-08-29 00:00
Udostępnij
Rusza Nowohucka Akademia Seniora
logo%20NASNowohucka Akademia Seniora powstała w 2010 roku. Jej organizatorzy - Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta starają się z roku na rok wzbogacać swoją propozycje dla seniorów. W ubiegłym roku akademickim z oferty NAS skorzystało ponad 200 osób.

W nowym roku akademickim 2012/2013 zapraszamy do uczestnictwa w następujących zajęciach: język angielski na różnych poziomach zaawansowania, język niemiecki na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym, kurs komputerowy, kurs fotograficzny na poziomie podstawowym i zaawansowanym, zajęcia ruchowe – joga oraz gimnastyka, a także rękodzieło i rysunek.

Dodatkowo w ofercie NAS znajdują się wykłady z różnych dziedzin, m.in.: historii, sztuki, podróży, zdrowia itp., spotkania z kulturą m.in. wyjścia do opery, filharmonii, teatrów, muzeów oraz wycieczki.

Zapisy do NAS przyjmowane będą osobiście od 3 września br. w godz. 9.00-15.00 (od poniedziałku do piątku), w biurze Akademii (os. Centrum A 6a, Kraków, 12 644 68 10 wew. 26).  Inauguracja roku 2012/2013 odbędzie się 1 października br. o godz. 16.00 (os. Centrum A 6a), na którą organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich przyszłych słuchaczy.

Więcej informacji o zapisach oraz wszystkie aktualności związane z NAS można znaleźć na stronie www.przyjacielenowejhuty.pl.

www.senior.fit.pl