Już po raz trzeci tym razem w dniach od 17-18 marca, Poznań zaprasza wszystkich seniorów po 50 roku życia na wyjątkowe targi Aktywni 50+. Misją targów jest zapoznanie osób starszych z możliwością aktywizacji na emeryturze. Hasem targów jest samodzielność, zdrowie i aktywność w wielu dziedzinach życia
fit.pl
2012-03-15 00:00
Udostępnij
Targi Aktywni 50plus
targi aktywni plus50Podczas targów zarówno panie jak i panowie znajdą coś dla siebie.

Podczas targów wystawcy: organizacje pozarządowe, pracodawcy, lekarze, wizażyści oraz instruktorzy sportu będą przekonywać seniorów, że warto zainwestować w dojrzałość i stale być aktywnym.

W czasie trwania targów nie zabraknie konsultacji z dziedziny zdrowia i urody. Panie będą mogły zmienić swój styl dzięki wizażystom i stylistom.

Lekarze posłużą radą w doborze diety i aktywności dla zdrowego serca. Na miejscu będzie można także wykonać podstawowe badanie profilaktyczne: np. pomiar ciśnienie, glukozy we krwi itp. Dla wielbicieli rękodzieła, przewidziane będą warsztaty filcowania i układania kwiatów.

W pawilonie sportowym odbędą się również: kurs samoobrony 50 plus, kurs Nordic Walking, a także turniej badmintona.

Na scenie muzycznej w poznańskiej "Iglicy" w sobotę 17 marca odbędzie się koncert Marka Torzewskiego oraz zespołów operetkowych i chór męski ARION. W niedzielę muzyczną część targów zamknie koncert Jacka Wójcickiego.

www.senior.fit.pl