Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Lubicz z "Klanu" pokazała się fanom z nowej strony. Młoda aktorka równie dobrze jak na planie filmowym czuje się na parkiecie tanecznym
fit.pl
2010-04-26 00:00
Udostępnij
Mamy mistrzynię
24 kwietnia Agnieszka Kaczorowska i jej partner Paweł Tekiela, zdobyli w Linz Mistrzostwo Świata w kategorii młodzieżowej w tańcach latynoamerykańskich. Drogą do tego sukcesu był tytuł Mistrzów Polski na rok 2010, który para zdobyła 28 lutego. Następnie 20 marca para ta reprezentowała Polskę w Moskwie na Mistrzostwach Europy i zdobyła tam trzecie miejsce, czyli tytuł II wicemistrzów Europy. Aktorka posiada najwyższą klasę taneczną "S" w obu stylach.

Aktorka i tancerka cały czas pozostaje skromną dziewczyną. - Nie czuję się gwiazdą - mówi. - Gram w serialu dla przyjemności. Dzięki temu się rozwijam – mówi młoda aktorka w wywiadzie dla jednej z kolorowych gazet.

Przypomnijmy, że Kaczorowska gra w serialu "Klan" od 1999 roku. Wciela się w rolę Bożenki, adoptowanej córki Ryszarda i Grażyny Lubiczów. Kaczorowska, która w lipcu skończyła 17 lat jest uznawana przez wielu za prawdziwą ozdobę serialu "Klan", w którym ostatnio ze względu na występy taneczne nie pojawia się zbyt często.

 

www.fit.pl