Bożenka z „Klanu” cięższa, ale seksowniejsza

Agnieszka Kaczorowska, która wciela się w postać Bożenki Lubicz w polskiej telenoweli, nie wygląda już jak mała dziewczynka. Dzięki dodatkowym kilogramom zyskała kobiece kształty, ale co z jej wagą?
fit.pl
2012-12-05 00:00
Udostępnij
Bożenka z „Klanu” cięższa, ale seksowniejsza
Kaczorowska kojarzona jest głównie z rolą  Bożenki – córki Grażyny i Ryśka Lubiczów  w „Klanie” , a   mało kto wie, że  młoda aktorka  jest zawodową tancerką. Od wielu lat Agnieszka trenuje tańce latynoamerykańskie. Na swoim koncie ma prestiżowy tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich zdobyty w 2010 roku.

Na początku 2012 roku Aga nabawiła się poważnej kontuzji kolana. Stan zdrowia uniemożliwił jej treningi. Kaczorowska chodziła o kulach. Na niechciane efekty   nagłej  zmiany trybu życia, spowodowanej stanem zdrowia, nie trzeba było długo czekać. Tancerka przytyła! Fani serialu z pewnością  dostrzegli, że Bożenka zaokrągliła się nie tylko na  buzi.

Nadprogramowe kilogramy mają jednak swoje plusy. Młoda aktorka stała się bardziej kobieca. Nowa Agnieszka wygląda seksownie!  Dodatkowo nowa  fryzura podkreśla jej wdzięki!

Jak tylko z nogą będzie wszystko w porządku, Agnieszka wraca na salę treningową, a tam już ruch „zadba” o jej figurę.


www.fit.pl