Jeśli uwielbiasz zapach świec, a do tego nic lepiej cię nie relaksuje to mamy dla ciebie niezwykłą propozycję – świece do masażu
fit.pl
2010-06-21 00:00
Udostępnij
Świeczki do masażu
swieca1Brzmi to niewiarygodnie, ale świece do masażu stają się coraz bardziej popularniejszym gadżetem, który zadba o twoja duszę, ciało i umysł. A to wszystko dzięki kojącemu światłu i zapachowi, przywołującemu na myśl zmysłową czułość.

Świece do masażu przypominają normalne świece stosowane we wnętrzach. Oczywiście nie musisz jej wykorzystywać do masażu, możesz wykorzystać jej tradycyjne zastosowanie. W świecy tej zamiast steryny stosuje się olejki zapachowe z dodatkami pielęgnacyjnymi, które po podgrzaniu można z powodzeniem wykorzystać do romantycznego masażu, a dzięki temu na nowo odkryjesz zmysłową romantyczność w waszym związku! Zapal świecę, pozwól płomieniowi rozpuszczać olejek przez 10-15 minut. Zdmuchnij płomień i przechylając naczynie wylej nieco ciepłego olejku na skórę. Temperatura będzie idealna do masażu, np. dłoni, karku, pleców, dekoltu czy całego ciała. To wspaniały odżywczy zabieg wygładzający i odżywiający skórę, która dzięki niemu nabierze elastyczności. Dodatkowo efekt niesamowitego relaksu nie da się porównać z innymi zabiegami!
Co zyskasz stosując świecę do masażu?
  • romantyczny nastrój dzięki jej kojącemu światłu
  • zmysłowe zapachy działające na wasze zmysły
  • cudowne zadbane ciało, dzięki masłu mango i witaminie E
  • najwyższej jakości jojobę, avocado, ziarna sezamu i winogron, migdały, oliwę i olejki palmowe zaklęte w tej świecy i gotowe do rozprowadzenia po całym Twoim ciele
  • olejek, który rozprowadzisz po ciele jest przyjemnie ciepły - nie gorący!

Świece oprócz olejków zapachowych zawierają składniki nawilżające i wygładzające, takie jak: olejek jojoba, witamina E, ekstrakt z mango, olejek migdałowy i sezamowy.

www.fit.pl