Na wakacjach warto zregenerować siły, wyciszyć się, nabrać dodatkowej energii do spożytkowania w domu i w pracy. Fundacja Fundament organizuje w tym celu wyjazd do Wolimierza w terminie 3-11 lipca. Dla każdego, kto pragnie zachować wewnętrzną równowagę
fit.pl
2010-06-14 00:00
Udostępnij
Wakacje z medytacją
W pięknej scenerii Wolimierza, u podnóża Gór Izerskich położonych w województwie dolnośląskim, odbędą się warsztaty medytacyjne. Wraz z nauczycielem – Maciejem Żbikiem – uczestnicy wyjazdu będą intensywnie pracować nad samym sobą, nawet do ośmiu godzin dziennie. Fundacja Fundament, organizując warsztaty z zakresu medytacji, oferuje możliwość zapoznania się z technikami odblokowującymi emocje, osiągnięcie równowagi psychicznej i fizycznej, a także całkowitą regenerację organizmu.

„Wakacje z medytacją” to możliwość duchowego wypoczynku z dala od ruchliwych dróg i wielkomiejskiego zgiełku. To także okazja do zwiedzenia czeskiej części gór, dzięki pobliskim przejściom granicznym. Zakwaterowanie, a także smaczne posiłki zapewni członkom wyprawy pensjonat Alchemik.

Koszt wyjazdu w terminie 3-11 lipca wraz z noclegami i wyżywieniem wynosi:
1230 zł/os w pokojach 4-osobowych z łazienkami na korytarzu
1270 zł/os w pokojach 3-osobowych lub 2-osobowych z łazienką
Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.fundacjafundament.pl

www.fit.pl