Krótki urlop, marzenie o błękitnym niebie i wyrzuty sumienia z powodu przerwy w treningach? Jeśli nie chcesz ograniczać swojej aktywności do spaceru na plażę i znalezienia leżaka, rozejrzyj się za ofertami wakacji w stylu fit i fitCampami 
fit.pl
2016-10-10 00:00
Udostępnij
FitCamp - nowy sposób na szczupłą sylwetkę
 

FitCampy to krótkie, kilkudniowe wyjazdy pobytowe, podczas których skoncentrujecie się na pracy nad swoim ciałem i zdrowiem, a organizatorzy dołożą wakacyjną radość i atrakcje. Zabierzecie radość treningu poza ściany klubu, odkryjecie siłownię na świeżym powietrzu, przyjemność ćwiczeń na plaży i poznacie trenerów, którzy uwolnią wasz potencjał.

Podczas fitCampu możecie spodziewać się ułożonego i poprowadzonego przez ekspertów planu treningowego, wykwalifikowanych trenerów (często najsłynniejszych gwiazd świata fitness!), konsultacji dietetycznych i dodatkowych elementów zdrowego stylu życia. Ośrodki, w których odbywają się fitcampy, to najpiękniejsze kurorty Europy, gwarantujące nie tylko komfortowe warunki mieszkalne, ale również niezbędne wyposażenie treningowe i odpowiedni standard żywieniowy. W trakcie profesjonalnie zorganizowanego fitCampu to organizatorzy zadbają, by każdy element wyjazdu był spójny, m.in. dostosowując plan dietetyczny do założeń i potrzeb uczestników oraz dbając o uzupełnienie programu miejscowymi atrakcjami.FitCamp pomoże wszystkim, którzy potrzebują nieco wsparcia w wykształceniu pozytywnych nawyków. Waszymi towarzyszami będą osoby o podobnych potrzebach i oczekiwaniach, a razem łatwiej podążać drogą do wyznaczonego celu, zwłaszcza pod opieką inspirującego teamu trenerskiego.Wybierzcie się na fitCamp, jeśli potrzebujecie energetycznej odskoczni od intensywnej pracy, nadchodzi jesienna chandra i potrzebujecie zastrzyku słońca, chcecie wybrać się na wspólny wypad z przyjaciółką albo zwyczajnie potrzebujecie naprawdę regenerujących wakacji – każdy powód jest dobry, by wybrać się na urlop, z którego wrócicie nie tylko zauważalnie bardziej fit, ale też pełni energii i inspiracji do dalszej pracy.

Oferta FitCampów dostępna TUTAJ

www.fit.pl