Joanna Jędrzejczyk, znana z ringu MMA, szykuje się do zupełnie nowego wyzwania - stand-upu! Ta niezłomna zawodniczka zamierza wcielić się w rolę stand-uperki i rozśmieszyć publiczność swoimi opowieściami. Zdeterminowana wziąć udział w 30 występach, nie boi się wyzwań. Choć to jej debiut na tej scenie, nie zamierza poddawać się w obliczu trudności. W końcu, jak mówi sama, trening czyni mistrza, niezależnie czy to w sporcie czy aktorstwie.
Ilona WIlk
2024-04-29 09:50
Udostępnij
Joanna Jędrzejczyk: Zamienia ring na scenę
Fot: social media Joanny Jędrzejczyk

"Jestem podekscytowana, że mogę być częścią teamu Please, Stand-up! To dla mnie ogromna przyjemność być "maskotką" tego wydarzenia. Już nie mogę się doczekać, aby podzielić się swoimi historiami i zabawić widownię" - mówi Joanna Jędrzejczyk.

Podczas szóstej edycji Please, Stand-up!, planowane są ponad 30 wydarzeń, które przyciągną ponad 200 tysięcy widzów do największych polskich sal widowiskowych, aren i stadionów. Cała trasa startuje we wrześniu, a Joanna już teraz intensywnie przygotowuje się do swojej roli.

"Materiał już powstaje, teraz czas go dopracować. Jestem gotowa na wyzwania, choć oczywiście muszę jeszcze doszlifować swoje umiejętności prezentacji. Postanowiłam zawiesić inne projekty, aby w pełni skupić się na Stand-upie. To dla mnie niezwykła przygoda, która sprawia, że wciąż czuję się ciekawa świata" - wyznaje.

Choć scena nie jest jej naturalnym środowiskiem, Joanna chce przekroczyć granice własnych możliwości. Chce udowodnić sobie i innym, że warto sięgać po nowe doświadczenia.

"Chcę pokazać, że warto sięgać po nowe wyzwania, warto próbować. Może nie będę perfekcyjna, ale zrobię wszystko, żeby rozwijać się i dawać z siebie jak najlepiej. Życie to jedna wielka przygoda, a ja chcę z niej czerpać pełnymi garściami" - podsumowuje Joanna Jędrzejczyk.

na podstawie artykułu z newseria